Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Telenor Okostarifáiról tud valaki pontosabb infót, mint amit a honlapjukon lehet olvasni? fórum

A Telenor Okostarifáiról tud valaki pontosabb infót, mint amit a honlapjukon lehet olvasni? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 20. 16:08
maga a tarifaváltás az a 900 Ft, ennyi a díja. Azt írtad tarifa váltás, tehát ez úgy értendő ebben a megfogalmazásban h a meglévőn változtattál. Viszont ha teljesen új, akkor az más megfogalmazás :) ha regisztrálsz az oldalukon, ez ingyenes, akkor ott részletesebben is meg tudod nézni miből tevődik össze a számlád. Számlazárás után kb 72 órával már láthatod is.
5. ---Anita--- (válaszként erre: 4. - Access)
2011. aug. 20. 12:08
Augusztus 9-től indult, ez egy teljesen új előfizetés a már meglévőm mellé, szóval nincs régi percdíjam és 900 Ft.
2011. aug. 20. 06:38
Azt is figyelembe kellene venned h mikor váltottál, és azt az időszakot ami előtte volt, azt azzal számolod, ami a régi, mellé a tarifaváltás az + 900 Ft is hozzá adódik. Tehát ha fél hónap volt akkor addig azt a részt más percdíjjal számolod, meg azt ami azután volt. A teljes havi díjat értelmezd.
2011. aug. 19. 22:24

Sziasztok!


Nem rég váltottam tarifacsomagot az "Okostarifa 180"-ra. Azt írták mindenhol, hogy ebben 180 perc ingyenes telefonálás (90 perc hálózaton belül, 90 azon kívül), korlátlan internetes böngészés, e-mailezés, gps tartozik bele valamint 180 mbit adatforgalom a multimédiás cuccoknál, de ha azt túllépen, akkor sem kell fizetni érte, csak belassítják a forgalmat...

Erre most lekérdeztem az egyenlegem, és idézem:

"Időszak 11.08.09- 11.08.18. Forg: 3862 Ft, SMS: 12 db, Eng: 1532 Ft, Perc eng: 58:00, Egyenleg: 2331 Ft + áfa". (+ 4790 Ft előfizetési díj). Úgyhogy most akkor ezt nem értem, hogy miből keletkezett ez az egyenleg... Vagy csak rosszul értelmezem? Jah és a percdíjam és az SMS díja is 33 Ft.

Ha valaki tud infót, azt köszönöm! :)

2011. aug. 19. 22:21

Szia!

Pontatlan lenne?

2011. aug. 19. 22:18
A Telenor Okostarifáiról tud valaki pontosabb infót, mint amit a honlapjukon lehet olvasni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook