Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csendháborítás bejelentése, hogyan? fórum

Csendháborítás bejelentése, hogyan? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 19. 20:39

szóval hangfalak be se kötve....



Na ezt picit sérelmeztem... de a Te eseted... hát... én már tuti megagyaltam volna...

14. csgybzs (válaszként erre: 8. - Sibetti)
2011. aug. 19. 20:35

Ráadásul Te még tök jó fej is vagy, hogy eddig nem tetted meg...


Mikor mi költöztünk a párommal, 4-5 napja laktunk ott, éppenhogy a helyükre kerültek a bútorok (nincs tv, hangalak még se kötve), feljön az alattunk levő nő, hogy hát neki van egy 9 hónapos gyereke (akit egész álló nap hallunk üvöltözni)és mi milyen hangosak vagyunk..... (tíz körül mindig alszunk).


Szóval Te rendes vagy, és toleráns, és türelmes... Legközelebb tényleg menjetek le többen és biztosítsátok róla, hogy valamilyen formában felelni fog érte....

13. Sibetti (válaszként erre: 12. - 6ee0ffb012)
2011. aug. 19. 20:20
Köszi, az együtt érzést most ez is jól tud esni! :)
2011. aug. 19. 20:17
Ja,gondolom mást is zavar ez az illető.Menjetek le hozzájuk többen.Nem erőszak,csak amolyan szóbeli erődemonstráció.Hátha segít.Én megértelek!
2011. aug. 19. 20:16
Mindenképp szólni kell a rendőrségnek,tudjanak róla.A pihenés alapvető emberi jog!!!
10. Sibetti (válaszként erre: 9. - 6ee0ffb012)
2011. aug. 19. 20:10
De akkor mit tehet az ember ilyenkor? Tűrjek? Fizetjük az albérletet, és nem tudunk rendesen pihenni! Már arra is gondoltam, hogy aláírást fogok gyűjteni a házban. De mit érek vele? Semmit! :(
2011. aug. 19. 20:08
A rendőr kimegy 1x,kimegy 2x,de maximum annyit tehet,hogy ő is szól az illetőnek,halkítsa le.Sajnos az ő hatásköre ennyi. :(
2011. aug. 19. 20:04
Igazából van egy szomszéd két emelettel alattunk, aki éjjel nappal, hétközben hétvégén olyan hangosan hallgat zenét, hogy bezárt ablaknál is hangos. Tegnap éjjel kettőig nyomta. A férjem lement szólni, de tök részegek voltak a barátaikkal, nem sokra mentünk. Most megint rákezdtek, én mentem le szólni jó előre, hogy fejezzék be, különben rendőrt fogunk hívni. Még az ajtót se volt a hajlandó kinyitni, és gyakorlatilag Ő volt felháborodva.
2011. aug. 19. 19:46
Ha pl egy zenés hely van a lakásod alatt mondjuk,ahol éjjel is megy a zene,akkor először a rendőrségnek szólj,de igazából ez a jegyző hatásköre.
2011. aug. 19. 19:45

Csendháborítás már nincs időponthoz kötve!Persze komolyabban veszik éjszaka,de ha Téged vmi nappal zavar,ami mondjuk nem a szomszéd picit hangosabb rádiója,akkor szólsz a yardon.

Ha kimegy a járőr,természetesen nem kell fizetned semmit :)))

5. Sibetti (válaszként erre: 3. - 7adf5aff48)
2011. aug. 19. 19:33
És ilyenkor meg kell adni személyes adatokat? Illetve mi van akkor,ha mire kiér a rendőrség, abbahagyják? Ilyenkor esetleg kell fizetni valamit? Bocsi, a hülye kérdésekért, de még nem volt ilyesmire szükségem!
2011. aug. 19. 19:33

Én úgy tudom, ma már nem veszik túl szigorúan a csend háborítást:(

Van is erre valami új szabály, de már nem emlékszem pontosan a tartalmára.

Gyakorlatilag le van írva benne, hogy nem sok esélyed van...

2011. aug. 19. 19:30
Felhivod és megmondod h zajonganak,persze este 10 után mert azelőtt még nem érvényes sajnos,nekem is volt h 9kor ordibáltak aztán 10 előtt eltüntek, ez hétköznapra érvényes hétvégét nem tudom,de ezzel tuti kihivod a rendőrséget ha 10 után zajonganak
2011. aug. 19. 19:28

Sziasztok!


Mi a folyamata annak, ha a rendőrségre be akarok jelenteni csendháborítást?

2011. aug. 19. 19:27
Csendháborítás bejelentése, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook