Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítsetek légyszi Csajok! Hogyan fogyhatnák le 15 kg-t? Nektek hogyan sikerült? fórum

Segítsetek légyszi Csajok! Hogyan fogyhatnák le 15 kg-t? Nektek hogyan sikerült? (beszélgetős fórum)


10. Kálbá (válaszként erre: 8. - 940e6b0cd4)
2011. aug. 19. 09:45
indítottam itt egy fórumot és ott több minden is fent van, hogy hogyan csináltuk, mert többen kezdtük, de sjnos most már szinte senki nincs fent a csapatból, de sok okosságot összehoztunk már ha gondolod olvass bele. "Közös fogyi 2011.04.01-től"
2011. aug. 19. 09:44

Én 12 kg-ot fogytam,élet mód változtatás,igaz hogy kényszerből,de önkéntesen csináltam: étel érzékenység miatt ideiglenes szigorú diéta:liszt és cukor mentes!Ma már semmi nyoma az allergiának,de megtartottam a diétát!Ha mozgást is hozzá teszel akár többet is lehet fogyni!

Magyarul:cél kell és hatalmas akarat és kitartás!

8. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 4. - Kálbá)
2011. aug. 19. 09:40
jó ezt olvasni én most kezdtem múlhét hétfőn, de ezzel reményt adtál, hogy nekem is menni fog :)), én is felváltottam a kényelmet a mozgással... :)és már jobban érzem magam :)
2011. aug. 19. 09:40

Kedves Csilla! Ne haragadj, hogy ezt írom, de naponta több fórumot is nyitnak ebben a témában. Miért nem keressel rá, és olvasgatsz azokban.

Remélem, sikerül fogynod (nekem sajnos nem).

6. Évi- (válaszként erre: 1. - Csilla2342)
2011. aug. 19. 09:39
Ja, és zumba.
2011. aug. 19. 09:38
én pl azt csinálom és naplóban is vezetem itt a hoxán, hogy ha vacsizom megyek utána legalább egy órát futni (nem a dög melegben), ha nem vacsizom akkor itthon erősítek súlyzókkal, de nem eszem kenyeret, csak teljeskiörlésűt, semmi nasi este, max reggel egy csík csoki, és az adagjaimat meg negyedeltem szinte, mert eddig két pofára...és most pici adagokat eszem, sok folyadék, ez lehet víz, leves akármi, de a napi 2L-nek meg kell lennie minimum. nekem ennyi a titkom én nem sanyargatom magam, hogy kihagyok ez kihagyok az, sőt van, hogy rendes kenyeret is eszem, de az ritkább...:)) sok sikert neked is.
2011. aug. 19. 09:38

szia


én februárban keztem el és 13 kg-nál tartok. Kevesebbet eszek, 3 hónapja biciklivel járok dolgozni (napi 18 km) és ha ez nincs akkor tornázok vagy hastncra is járok már újabban. Sok mozgás, sok kitartás és kevés kaja

2011. aug. 19. 09:38
Szia! Nekem a lányom fogyott cca. ennyit, konkrétan vas akarattal. Nem biztos, hogy végig tudtam volna csinálni. Olyan kajákat utasított vissza, amelyeket imádott, de amint látom megérte.
2011. aug. 19. 09:36
több energiát égess el, mint amennyit beviszel és akkor fogysz.
2011. aug. 19. 09:35
Nektek milyen módszerrel sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook