Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldre történő ingyen sms küldésnél hogy kell beírni a telefonszámot? fórum

Külföldre történő ingyen sms küldésnél hogy kell beírni a telefonszámot? (tudásbázis kérdés)

8. Roza78 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2011. aug. 19. 09:07
Ha külföldön vagy es itthonról hívnak akkor a hívó ugyanúgy fizet mintha itthon lennél ,te fizeted a kulonbozetet, hogy mennyit az a szolgáltatótól függ. Ha külföldről telefonalsz akkor csak te fizetsz itt is a szolgaltatotol fugg, hogy mennyit.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2011. aug. 19. 09:06

Ha téged hívnak külföldön, a hívó fizeti a normál percdíjat, és te a nemzetközi különbözetet.

Ha Te hívsz külföldről mást, akkor csak Te fizetsz, a nemzetközi percdíjat. Ezek árát a szolgáltatótó részletesen elmondja. Sőt, országokon belül is több szolgáltató van, lényeges árkülönbséggel, ezért tényleg érdemes utánaérdeklődni, én nem a telefonra bízni, hogy automatikus módban ráálljon egy hálózatra.

2011. aug. 19. 08:55

Amúgy ha már itt vagyok, árulja el valaki nekem, hogy külföldre és külföldről magyar mobil hívásnak hogy oszlik meg a tarifája.


Tehát ki mit fizet, ha engem hívnak külföldön a magyar mobilomom magyarországról, és ki mit fizet ha én hívom külföldről a magyar mobilomról egy másik itthoni mobilt?

2011. aug. 19. 08:52

Nemtudom sms-el mi van, de én kaptam egy osztrák számot, amit hívhatok, de sehogy sem sikerült, aztán ki kellett venni belőle egy nullát, valahonnan az elejéről.

Hívni tudod ezt a számot? Mert ha tudod hívni, akkor küldeni is tudsz, de lehet nem tudod hívni sem, mert a számokkal nem stimmel valami, mint az én esetemben.....

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Herczkunetim)
2011. aug. 19. 08:51

Nem lehet, hogy azt az sms-t csak Magyarországra lehet ingyen küldeni, külföldre nem ingyenes, ezért nem küldi el? Vagy eleve úgy van, hogy külföldre ingyenes?

Egyébként ugyanúgy kell minden sms-t küldeni. országhívó+ szám

3. herczkunetim (válaszként erre: 2. - 3799e1fce4)
2011. aug. 19. 08:41
Hát én már mindenféleképpen kipróbáltam,de nem jön össze.
2011. aug. 19. 08:36
Gondolom úgy ahogy normálisan. Ország előhívó szám, körzetszám, hívószám. Nem?!
2011. aug. 19. 08:14
Külföldre történő ingyen sms küldésnél hogy kell beírni a telefonszámot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook