Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka edzései milyen típusú edzések is tulajdonképpen? fórum

Rubint Réka edzései milyen típusú edzések is tulajdonképpen? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 18. 20:49
De szerintem ez az intervallum edzés lesz a befutó, mert azt tapasztaltam a legjobbnak.
11. sáraanna (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2011. aug. 18. 20:47
Igen, ez olyan mint a bodyrock. Nagyon szeretem is csak, a legjobb gyakorlatok dübörgősek, este 10-11 körül panelba ugrálni....
10. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - Sáraanna)
2011. aug. 18. 20:36

Szia!

Aerob lehet,mert lehet közben beszélni rendesen:)

Olvasom,te már haladó vagy régóta edzel,akkor szerintem Réka neked gyenge ahhoz,hogy lefaragj 1-2 kilót.

Haladók csak súlytartást érnek el vele.

Szerintem magas intenzitású tabata edzéseket kéne előtérbe helyezned főműsoridőben és kiegészítésképpen Réka.

Ilyen pl Amy Dixon Breathless Body ami edzés után 24 órán keresztül is égeti a zsírt.

9. MissHeart (válaszként erre: 8. - Sáraanna)
2011. aug. 18. 20:28
Na, én nem tudok sajnos még eddig túl sok eredményről beszámolni, mert már évek óta próbálkozom, de három hétnél mindig feladtam, mert azonnali eredményekben reménykedtem, és elment a kedvem, ráadásul kezdőként túl nehéznek, fájdalmasnak találtam Rékát. Futottam pár kört, próbálkoztam mással, Simkó Andi, pilates, yóga, fit labda, Carmen Electra, insanity, futás, ugrókötél, és legutóbb a zumba. De végül mindig visszatérek Rékához, mert az övét érzem a leghatékonyabbnak, és mert a párom húga fél év alatt elérte vele a bomba alakot, amivel már elégedett volt. Láttam én is, szép vékony, izmos combja lett. Heti háromszor, négyszer csinálta. Úgyhogy szerintem nagyon jó. Ráadásul mivel egy hónapja már zumbáztam, és ma csináltam először Rékát, azt hittem nehezebben fog majd menni de simán végigcsináltam meg se álltam.
8. sáraanna (válaszként erre: 6. - MissHeart)
2011. aug. 18. 20:10

Én felcsatolhatós súlyzóval csinálom.

Csinálok súlyzós edzést rendesen nagyobb súlyokkal, tehát nem 20x1 kg-al.

És ehez keresek kardió edzést, de mivel késő este van időm edzeni, így szobában elvégezhető, kellék nélküli edzést keresek és így jött h akár ez a Réka is lehetne( főleg a comb részek).

Vélemény erről?

2011. aug. 18. 20:07
Réka=futás???
6. MissHeart (válaszként erre: 2. - Sáraanna)
2011. aug. 18. 20:06
Szerintem a kézi és lábsúlyokkal kombinálva az izmos is erősödnek. Én legalább is azt tervezem, hogy beszerzek ilyen kütyüket majd később, ha már bírom, és az nekem bőven elég lesz. Mert azért nem akarok olyan fiúsan izmos lenni. Csak nőiesen. ;)
2011. aug. 18. 20:06
Ezaz, hogy nekem is jól esik. Csak nem tudom, hogy valóban zsírt éget-e...
2011. aug. 18. 20:05
Egyébként 1-2 kg ot szeretnék fogyni.nagyon régóta tornázok Rékára.
3. MissHeart (válaszként erre: 1. - Sáraanna)
2011. aug. 18. 20:04
Szerintem aerobic. De hatásos az biztos, épp két órája nyomtam le negyven percet, és nagyon jól esett. :)
2011. aug. 18. 20:03
Arra gondolok,hogy van aerob(tudsz közbe beszélni) és anaerob(nem tudsz közbe beszélni) mozgás. Elég régóta sportolok, csinálok súlyzós edzéseket és azon gondolkodtam, hogy a Réka edzései mire valók? Tegnap megcsináltam a 90perces alakreformot és az elején 120-as pulzusom volt max( pedig intenzíven csináltam)a második 45percnél már sokkal lejjebb ment. Súlyzós edzésnek nem jó. Szóval ez csak arra jó, hogy a fölösleges kalóriákat elégessük és elfáradjunk?
2011. aug. 18. 19:56
Rubint Réka edzései milyen típusú edzések is tulajdonképpen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook