Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha átutalták a reálhozamot, akkor az internetes oldalon lenullázódik, vagy kiírják, hogy átutalva? fórum

Ha átutalták a reálhozamot, akkor az internetes oldalon lenullázódik, vagy kiírják, hogy átutalva? (tudásbázis kérdés)

16. e28ddc7c9b (válaszként erre: 15. - E28ddc7c9b)
2011. aug. 20. 14:52

Ja! A lányom, már 3.-án megkapta az OTP-től, igaz ő a munkaviszony alapján kevesett kapott.

Kollégáim 9.-én megkapták, a banki sms-t 5 perc eltéréssel kapták.

15. e28ddc7c9b (válaszként erre: 11. - Hunyorka)
2011. aug. 20. 14:49

Fiam is AEGON magánnyugdíjnál van-volt? A számlája Erste bankos, és ő is csak várja.

Van egy olyan érzésem, hogy a bankok is "játszanak" a pénzünkkel.

14. Rish67 (válaszként erre: 8. - Zsanna84)
2011. aug. 18. 16:24
Szia,az AEGON eleve később kezdte az utalások megkezdését,mert más nypénztár már 07.20.án,de ők szép kényelmesen csak 08.01.én. Ezt sacc/ kb. 50 percnyi várakozás után közölte az AEGON-os hölgyike...Biztosan megkapod hamarosan!
13. Rish67 (válaszként erre: 9. - Solmyr)
2011. aug. 18. 16:21

Szia!

Igen,a lányom is utaltatta,és a postás hozta ki neki,ráadásul az egyharmadát, mint amit kiszámoltak... Ő ING-s volt.Ennyit a reálhozamos mizériáról...

Kivánom, mindőtök kapja meg minnél előbb!

2011. aug. 18. 09:23

Sziasztok!


Én is Aegonos vagyok, amit számoltam reálhozamot, annyit meg is kaptam, kedden hozta a postás. Nagyon örültem neki, éppen jókor jött, az iskolakezdés előtt. Lányom elsőbe megy, nagyon sok minden kell hozzá, de főleg PÉNZ!


Üdv: Andi

11. Hunyorka (válaszként erre: 10. - E28ddc7c9b)
2011. aug. 18. 08:50
Az OTP amúgy is egy lehúzós bank. Nagyon sokszor félre vezettek már. Most fogom náluk megszüntetni a számlám. Még én is várom a reálhozamom az AEGON-tól a számlámra. A párom hónap elején megkapta. Neki egy másik banknál van számlája.
2011. aug. 18. 08:29

A reálhozam kifizetése a bankoknál akadt el. Állítólag ők nem győzik az utalások teljesítését.

Na meg addig is nekik kamatozik a pénzünk. Én OTP-s vagyok, de még mindig várom.

2011. aug. 18. 08:25

Rish67:

Anyukám a takarékszövetkezetnél lévő számlájára kérte a reálhozamot (tehát utalással) mégis postai úton kapta meg. Igaz ő AXA-s volt, de akkor is.


borsodifriss:

Szerintem is hívd fel őket és egyeztesd le velük is, hogy utalták/utalják-e vagy mi a helyzet.

2011. aug. 18. 08:23
Szia!Még én se kaptam meg,én is Aegonos vagyok,és én is számlára kértem!Férjem Allianzos,ő már hónap elején megkapta!Nem kapkodják el az biztos!
7. Rish67 (válaszként erre: 4. - Luffanto)
2011. aug. 18. 08:21

Szia,hát nem sietett, az tuti...

Én elöl vagyok a névsorban,viszont "soknak" számitott a reálhozamom,nekem is egy hét kellett,az utalás meginditástól...

6. Rish67 (válaszként erre: 1. - Borsodifriss)
2011. aug. 18. 08:19

Szia!

Én is AEGONos vagyok.

Az AEGOn honlapján a reálhozam kalkulátor múlt héten még mindig azt az összeget mutatta, amit meg is kaptam, pont 1 hétre rá,(08.08.án) hogy elkeztdék utalni a pénzeket. (08.01.én)Ha utalást kértél,akkor hogy mehetett a régi cimedre,utalást csak folyószámlára lehet kérni...Ha cimre kérted,akkor meg postai úton,de szerintem már azt is meg kéne kapnod.Ha bizonytalan vagy,még bemehetsz a lakhelyed szerinti AEGON kirendeltségbe,én is bementem,hogy megerősitsenek,valóban azt az összeget fogom megkapni.Sok sikert!

2011. aug. 18. 07:52
Reálhozamos fórumból már vagy jónéhány. Lehet, hogy ott megtalálod a választ. Keress rá!
2011. aug. 18. 07:51

Szia!

Mi is Aegonosok vagyunk.A hét elején kaptuk meg számlára a reálhozamot pontosan annyit amit a kalkulátor mutatott.Most néztem nem nullázódott le de nem is írja hogy már fizetve van.Amúgy R és V betűsek vagyunk ha ez számít.Az Aegon nem siette el a kifizetést.Szerintem hamarosan te is megkapod.

3. koxy (válaszként erre: 1. - Borsodifriss)
2011. aug. 18. 07:50
hívd fel őket, a gépben szerintem meg tudják nézni, hogy hova kérted és ha nem stimmel, akkor esetleg tudják még most korrigálni!
2. koxy
2011. aug. 18. 07:47
szia! nem nullázódott le. Fent a mai dátum van, reálhozamnál pedig szerintem az az összeg amit utaltak.
2011. aug. 18. 07:41
Sziasztok!Engem az érdekelne hogyha már kiutalták a reálhozamot(Aegonos vagyok) akkor a kalkulátorba lenullázódik az összeg vagy kiírja h már utalva lett?Akik már megkapták nézzék már meg,mert félek hogy kiutalták a régi címemre!Visszaküldtem a nyilatkozatot és számlára kértem,de nem ajánlottan és olvastam már hogy valakinek így nem ért oda hanem elkeveredett!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook