Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szúnyog vagy pókcsípés után furcsa tünetek gyerekeknél, mi lehet ez? fórum

Szúnyog vagy pókcsípés után furcsa tünetek gyerekeknél, mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 19. 00:34

Kálciumot mindenképp adj neki pár napig...

ha továbbra is aluszékony vidd orvoshoz, és ne hagyd hogy vakarja...

11. Azurit
2011. aug. 18. 23:06

Köszönöm a hozzászólásokat!

Mindenkinek Jó Egészséget Kívánok!

10. Azurit (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2011. aug. 18. 23:04
Köszönöm! Tudom,csak ez egy sima szúnyogcsípésnek indult(arra meg minek). Másnap délutánra dagadt be azért írtam így.Csak ezekkel az elején fellépő furcsa tünetekkel nem tudtam mit kezdeni,nem gondoltam,hogy egy szúnyogcsípéstől érzi magát ilyen rosszul,mert még akkor nem dagadt be a csípése.
2011. aug. 18. 19:32
így van: csípés esetén az első feladat a kalcium adása!!
8. arrival (válaszként erre: 6. - Azurit)
2011. aug. 18. 19:19
Igen, a kálciumon nem kell gondolkodni, ez az első amit adhatsz. Baja nem lesz tőle.
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Azurit)
2011. aug. 18. 19:15
ne gondolkodj a kalciumon!!!! itasd meg vele!
2011. aug. 18. 19:11

Sziasztok!

Ma már jobban van,de nagyon bedagadtak a csípések,és a közepük sebes.Fenistil géllel kezeltem neki,de még egy kis Kalciumon is gondolkozom.Nem tudom,hogy mi a csudával permetezik mostanában a szúnyogokat,és hogy miért csípkednek röhögve utána minket...

5. survivor3 (válaszként erre: 4. - Pteri)
2011. aug. 18. 07:23

Nekem is ugyanez a tapasztalatom.

Nem nagyméretű csípéseim voltak a lábamon és annyira bedagadt, hogy injekciókra kellett járnom.

Engem is Szolnok környékén csíptak meg valamik a kaszálás közben.

Az orvos ott azt mondta, hogy valami újfajta biológiai permettel szórták meg a környéket a szúnyogok ellen.

4. pteri (válaszként erre: 1. - Azurit)
2011. aug. 17. 22:37
Épp most voltam bőrgyógyásznál, és azt mondta, sokan jelentkeztek az idén fertőzött csípésekkel. Ma utánaolvastam, és ilyen általános tünetekkel is kezdődhet. Ha holnap sincs jól és bőrgyulladás is jelentkezik vidd orvoshoz szerintem.
3. Azurit (válaszként erre: 2. - Survivor3)
2011. aug. 17. 21:25
Szia!Szerencsére az nincs,de így is nagyon megijedtem! :(
2011. aug. 17. 21:23

Szia!

Láza nincsen?

2011. aug. 17. 21:21

Csípés után a lányom nagyon nyűgös,erőtlen,étvágytalan,bújós lett,és nagyon hunyorgott.Most alszik.Volt valakinek hasonló problémája?

Létezik,hogy esetleg a szúnyog csípéstől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook