Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bébi életbiztositás? fórum

Bébi életbiztositás? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 2. 12:34
Most, hogy nincs már adókedvezmény, nem sok értelmét látom.
2009. szept. 2. 11:41
Sziasztok! Ezzel foglalkozom, akit érdekel, küldjön privit és szívesen tájékoztatom!
13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - Cucus7)
2008. júl. 19. 20:13

Vegyes életbiztosítást ne köss, mert nem éri meg. A kockázati rész elviszi a hozam nagy részét. Ez már borzasztóan korszerűtlen.


200.000 ft-tal kevesebbet kaptam vissza, mint amennyib befizettem 10 év után.

12. Cucus7 (válaszként erre: 8. - Jancika)
2008. júl. 8. 14:48
Mindkét életbiztosítás működik, van csak sima kockázati, ekkor amit befizetsz, az csak akkor térűl meg, ha történik valami a gyerekkel, vagy ha magadra kötöd akkor veled. A másik az un. vegyes életbiztosítás, amikor van benne kockázati rész és megtakarítási rész is, de már létezik olyan is, amit forintba fizetsz és MNB árfolyamon egyből átszámítják Eurora, itt már takarékoskodsz, mert nincs rajta a bank hasznának, és euroban van nyilvántartva és a hozamok is euroban lesznek, és a kifizetés is. Több fajtája van, igen előnyös. Forintban is lehet kötni ilyet, de már nem érdemes ha hosszu távra kb. 10 évre gondolsz mert ugy is Euro lesz akkorra. Kérdés esetén írj privit. Szia Évi
2008. febr. 6. 14:17
Mi levetettük az őssejtjeit. Neki ez az életbiztosítása.
2008. febr. 6. 13:15

Sziasztok Mindenkinek!


Láttam miről beszélgettettek, ha valakinek ilyesmiről kérdése lenne, nagyon szívesen segítek (írjon privibe), ugyanis én gyerekeknek iskolakezdéshez és életkezdéshez segítséget nyújtó programokkal foglalkozom. Szívesen állok rendelkezésetekre! Üdv.: Ancsa

9. 754c7e07c3 (válaszként erre: 8. - Jancika)
2007. nov. 5. 05:45
Akkor magadra köss biztit. Azok közt van olyan, ami kifejezetten kis-nagy gyerekeseknek készült. Van vegyes, ami halál, és lejárat esetén is fizet. Csak nagyon nézz utána, tegyél fel minden kérdést, és olvasd el az apróbetűs részt is. Sok sikert. Ha tudok valamiben segíteni, szólj nyugodtan, foglalkoztam ezzel sokáig.
8. Jancika (válaszként erre: 3. - 754c7e07c3)
2007. nov. 4. 23:19
Köszi, lejáratira gondoltam,ha velem vmi lenne, azért ne maradjon pénz nélkül a kicsi.
7. Jancika (válaszként erre: 6. - Katic)
2007. nov. 4. 23:18
Légy szives, priviben elküldenéd,hogy melyik biztosítóról van szó?
2007. nov. 4. 23:07
A kislányunk egy éves, kb. 6 hónapos volt, amikor kötöttünk neki. 18 éves korában kapja meg az összespórolt összeget (mert spórolás nélküli, sima biztosítás, úgy tudom, már nincs). Igy, persze nagyobb a fizetendő összeg, 3000Ft körül van havonta.
5. ipi
2007. nov. 4. 21:06

Sztem is van bébiknek, mert régen keselyűkként csaptak le az éppen szült kismamákr a biztosítási ügynökök, valahogy a szülést a kórhá infozta, de ez már megszűnt, hálisten.

Mi egy évvel a születés előtt kötöttünk olyat a leenedő babánknak, aki már 2 éves, hogy a férjem nevébn van 20 évre, viszont a gyermek kapja meg lejáratkor kamatostul, ergo neki tesszük félre.

De nemtom melyik biztosítóval szimpatizálsz, szólni kell nekik, hogy tájékoztassanak Titeket és mérlegelsz melyik mit tud.

2007. nov. 4. 19:07
Oké, most mondták, hogy a bébiknek is van.
3. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2. - Jancika)
2007. nov. 4. 19:07

Nem hallottam még babáknak szóló biztosításról. Balesetbiztire gondolsz?

Ha Te kötsz biztosítást lejáratit, és kockázatit, akkor a babád lehet a kedvezményezett, így ő kap x évesen pénzt.

Milyenre gondolsz?

2007. nov. 4. 19:04

Szeretném megtudni,hogy az egyéves bébinknek lehet-e már életbiztosítást kötni?

Ha igen, akkor melyik biztosítónál?

2007. nov. 4. 19:03
Bébi életbiztositás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook