Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szórópisztolyos barnítás fórum

Szórópisztolyos barnítás (beszélgetős fórum)


28. 12571e195b (válaszként erre: 25. - Trapp)
2011. aug. 29. 07:33

Csak annyit szeretnék neked jelezni, hogy ez NEM FESTÉK!! Ha az lenne akkor nem lenne egészséges.. (Ha ezzel foglalkozol, akkor illik ezt is tudni)


A kozmetikai bronzosító csak azért kerül az anyagba, hogy a vendég lássa milyen barna lesz 9 óra múlva és segítsen az egyenletes barnításban. Ezt mossuk le a hatóidő után. Alatta pedig látható a kialakult barnaság.


A bőr saját reakciója. Ahogy rákerül az oldat az oxigén hatására bebarnul. Mindenkinek a saját bőrárnyalata lesz sötétebb, ezért nincs két egyforma színű vendég. (ha festék lenne mindenki egyforma színű lenne) A bőr PH értéke ha savas, akkor szépen természetesen barnul ha lúgos akkor sárgásan. Ezért van a Tanity-nek PH beállító előkezelője is amit fújás előtt használnak.


A DHA egy színtelen anyag (cukorszármazék) én már barnultam ezzel, a Tanity-nek van ilyen folyadéka is.

27. 12571e195b (válaszként erre: 26. - Trapp)
2011. aug. 29. 07:23
Tudtad, hogy ez nem festék? Hanem a saját bőröd reakciója az oldat ahogy rákerül, az oxigén hatására bebarnul. Ezért fontos előtte a radírozás, hogy egyenletesen kopjon. A maradványszín eltávolításhoz nagyon bevállt nekem a luffa szivacs amikor a következő fújásra megyek előtte használom a hidratáló radírt utána pedig a luffa szivaccsal ahol még van szín (térd, bokacsont) szépen lejön ha a kádban jól kiáztatom a bőrömet. A luffa szivacs önmagában viszont azért nem jó, mert közben a bőrt kiszáríthatja az erős dörzsölés miatt, ami nem jó fújás előtt.
26. Trapp
2010. dec. 21. 09:59

Nekem volt úgy, hogy 1 hét után, mikor ültem akádban, x helyeken maradványok maradtak a festékből... de ezt szivaccsal könnyedén letudom 'dörzsölni'.


Szóval EGÉSZSÉGES, és alakalmakra (Buli, esküvő, szalagavató, szilveszter) tökéletes... előtte 1-2 nappal bebarnítani.

25. Trapp
2010. dec. 21. 09:56

Én ezzel foglalkozom...

Nagyon jó dolog, de hangsúlyozom, ez egy ALKALMI dolog!


NEM OLYAN mint a szolárium, vagy a napozás, hogy - tulajdonképpen úgy megégeti a bőrödet, - h bebarnulsz, EZ 1 FESTÉK!

Mondhatnám úgy is, hogy ez CSAK 1 festék, de ezt így nem mondom...


Amivel mi dolgozunk világelső a piacon, és nagyon egészséges, nagyon jót tesz a bőrnek, TELE VAN Aloe Verával.. Kisgyermekeket is lelehet fújni...


Elviekben 5 - 10 napot marad a bőrön, de ez egyén függő természetesen...


A foltosodásról annyit, hogy csak akkor foltosodik, h nem megfelelőek az előkészületek (radírozás...)

És az utókezelés is figyelmetlenül folyik... Mivel a barnítást követően 8 - 12 óráig nem lehet zuhanyozni, valamint olyan tevékenységet végezni, ami izzadással jár...

Lenge ruhában kell lenni (nem farmerban, nincs öv, nincs melltartó...) h fel tudjon szívódni, ne zavarja meg semmi sem...


Akinek savas a bőre, nekik előbb lejön... Valamint gyümölcssavas tusfürdő nem ajálott, mivel ezzel is felgyorsítjuk a kopását a bőrről.

24. 84882672dc (válaszként erre: 23. - 02db590b2c)
2010. máj. 7. 13:24
Nos???? Eredmény azóta?????
2010. ápr. 15. 14:00
Tegnap kiprobaltam.Nagyon szep szinem lett.Igaz nekem alapbol nagyon feher a borom,ezert a kez es labfejemnel picit latszik,de nem feltuno.A labam meg a hasam nagyon szep lett,egyenletes,nem csikos,foltos.Meg en a naptol soha az eletben nem lennek ilyen szep barna,nem tudok lebarnulni,max leegni.Majd kivancsi leszek,hogy hogy kopik.Ha vkit erdekel,megirom.
22. ansza
2007. dec. 7. 19:54
egyszer kipróbáltam,estére tök jó szinem lett,de sajna két nap múlva már semmi sem látszott,és foltosan fogott meg
21. Jenka
2007. nov. 10. 11:01

Ha ki lehet próbálni valahol,akkor nagyon érdekelne?

Van már ilyen vagy kabinos itthon?

Ha igen írjátok már meg nekem:))

Köszi

20. d606bc0fd7 (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2007. nov. 10. 10:56

:DDDDDD Attól már csak a fogfehérítési próbálkozásai voltak durvábbak :DDD


Egyébként tavaly esküvő előtt én is majdnem kipróbáltam, de végül inkább a szolit válaszottam, mert nem voltam biztos abban, hogy természetesen fog hatni a bőrszín. Egyébként az ára kb megegyezik 10 alkalom szoláriummal, csak ez nagyon gyorsan lekopik.

2007. nov. 5. 16:13

Nekem nagyon tetszene, csak nem tudom, hogy mennyire lennék barna...

Azt pl nem szeretném, ha hirtelen a fehér bőröm olyan lenne, mint egy négernek :))


Tényleg. Milyen intenzív a szórópisztollyal felhordott szín?

Foltosan kopik? Van aki azt írja, hogy foltos lett a bőre és csúnyán kopott.


Egyébként, ha nem foltosan kopik, akkor én nagyon szivesen kipróbálnám.

2007. nov. 5. 13:46
Ezek egy ártalmatlan cukorszármazékot, DHA-t tartalmaznak, valamint olyan természetes kiegészítőket, mint a dióhéj- és az erdeimálna-kivonat és aloe vera. A legfelső szaruréteg fehérjéhez kötődnek, és egy vegyi reakció révén néhány óra leforgása alatt kifejlődik a mesterséges barna pigment. A szép színhatás elérése érdekében jó, ha tiszta testfelületen végezzük a barnítást, hogy az önbarnító a megfelelően kötött hámsejtekre rakódjon le. Ez a szín megőrzése szempontjából is fontos, hiszen a szín addig tart - általában egy hét -, amíg a természtes hámlással a megfestett szaruréteg le nem kopik.
17. LoLiNa
2007. nov. 5. 13:28
nem. és ne mondja senki, hogy nem káros, sőt vitamin, stb.. jót tesz.. stb.
16. Sendak (válaszként erre: 12. - E71af41436)
2007. nov. 5. 13:06

Hogy eleget tegyek a kérésednek,Amerikában népszerű az a barnító módszer, amely során egy fülkében a vendég egész testét barnító anyaggal permetezik be. A készítmény mélyen bejut a bőrszövetbe, és egyenletes színt biztosít. Hatóanyaga mellett számos vitamint és aloé verát tartalmaz, nem károsítja, hanem táplálja a bőrt.


A szórófejes kezelés mindössze tíz percet vesz igénybe, eredménye egy-másfél hétig tart. Bármilyen bőrtípusnál alkalmazható, foltok és csíkok nélkül barnít. A végső színárnyalat a kezelés után 24 órával alakul ki.


Előnyei: Az eljárás a bőrgyógyászok szerint teljesen biztonságos. Gyorsan és hatékonyan barnít, egyenletes színt eredményez.

Hátrányai: A bőrre fújt folyadék egy rövid ideig még foghat.

15. 754c7e07c3 (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2007. nov. 5. 10:05

Az annyira klassz volt. :DDDDD


Ezen okok miatt engem nem érdekel. De, érdekesnek találom, hogy már hazánkban is működik ilyen szolgáltatás.

2007. nov. 5. 09:52
Szóval a kérdés még mindig az, hogy vélekedtek arról hogy ha házhoz jönne a barnulás? Ki mitől félne leginkább?
13. amosito (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2007. nov. 5. 00:33
A filmet nem láttam de amiről írtál szerintem az a kabinos megoldás,amikor automatikusan a gép fúj le és neked különböző testhelyzeteket kell felvenned, de létezik egy szórópisztolyos megoldás ami részemről szimpatikusabb mivel ott kontaktot tudsz tartani az emberkével aki lefúj és ha valahol foltos lenne vagy kimaradt valamelyik felület tudsz szólni és még egy előnye a kabinos megoldással szemben, hogy nem foltosan kopik le a szín, mivel csak annyi szinezőanyag kerül rád ami elegendő.
2007. nov. 4. 20:08
a barátnőmet magyon érdekli már régóta.én szivesen olvasnék erről részletesebben.és persze szivesen ki is próbáltatnám a barinőmmel :)
11. Hoxa
2007. nov. 4. 20:07

Akkor jó. Amúgy érdekes. :)

A Jó barátokban is volt, csak szegény Ross szerencsétlenül járt, mert egyik oldala 2x kapott a spriccből, a másik pedig egyet sem. :)))))

10. amosito (válaszként erre: 9. - Hoxa)
2007. nov. 4. 19:55
Mint azt a fórumszabályzat is tiltja egyáltalan nem.Egyszerűen érdekel, hogy ki halott ilyen szolgáltatásról és miként vélekedik róla.
9. Hoxa
2007. nov. 4. 19:13
De ugye nem a leendő szolgáltatás reklámozására készülsz ebben a fórumban? ;P
8. amosito (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2007. nov. 4. 19:03
Jelenleg még nem, de rövid határídőn belül fogok vele foglalkozni-dolgozni.
7. Hoxa
2007. nov. 4. 19:00
És te ilyennel foglalkozol?
6. amosito (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 4. 18:59
Az említett filmet sajnos nem láttam, de a módszer Ausztráliából indult el, ahol tönkreverte a szoláriumipart és szintúgy Angliában is kezd népszerűvé válni.
2007. nov. 4. 18:50
Gondolj bele, egy fáradt nap után nem kéne átbumlizni még a fél várost, hogy másnapra gyönyörű színed legyen,hanem otthon a saját környezetedben 10 perc alatt ugyanugy barnulhatsz,sőt nem kell félned a szolárium rákkeltő hatásától mivel a termék csak cukrot tartalmaz és a bőr felső hámrétegét "vicceli" meg,ezáltal bőrtől függően kb 1-2 hétig jól látható gyönyörű barna bőrt eredményez.
2007. nov. 4. 18:46
Nem. Azt hittem a feltett szavazas vicc. A Jol all neki a halal c. filmben lattam hasonlo megoldast.
2007. nov. 4. 18:44
Igen!:)
2. Nike (válaszként erre: 1. - Amosito)
2007. nov. 4. 18:44
Nem.
2007. nov. 4. 18:43
Amennyiben egy kozmetikus-szakember ezt az újfajta barnító technológiát házához vinné, úgy szívesebben igénybe venné ezt az eljárást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook