Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Gyereksapka horgolás

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Kreatívságok

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. lilipeti2011-08-17 14:41
Örülök, hogy ha segíthettem! Szólj, ha sikerült!
(válasz Sunny1 6. hozzászólására)

6. Sunny12011-08-17 13:16
Ez nagyon jó, ilyesmire gondoltam! ezzel én is elboldogulok (gondolom én :-D ), igaz nem két óra alatt lesz kész...
Köszönöm szépen!

Azért várom a további klassz linkeket!
(válasz lilipeti 5. hozzászólására)

5. lilipeti2011-08-17 13:07
[link]

Ez horgolva van. Van itt még több sapka, és fotókon mutatja, hogyan kell csinálni. (Nekem elég lassan tölti be az oldalt, de megéri várni...szerintem)

4. Sunny12011-08-17 12:48
Kötni még annyira sem tudok :-) Egy-két karácsonyfadíszt horgoltam már ajándékba leírásból, de ennyi. A kötés megállít az egy sima egy fordítottnál.
(válasz lilipeti 3. hozzászólására)

3. lilipeti2011-08-17 12:45
Mindenképpen horgolni akarsz?
(válasz Sunny1 1. hozzászólására)

2. vuvuzelácska2011-08-17 12:45
[link] - itt elég sok le van írva

[link] -- itt pedig van miből csemegézni

1. Sunny12011-08-17 12:37
Sziasztok!
A kislányomnak szeretnék őszre és télre sapkát horgolni, de nem találok egy normális leírást sem, az alapszemeken kívül pedig nem sok fogalmam van egyelőre a horgolásról. tudnátok segíteni?