Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miskolci Egyetem Diplomaosztó - Vagy bármely más Egyetem:) fórum

Miskolci Egyetem Diplomaosztó - Vagy bármely más Egyetem:) (beszélgetős fórum)


2011. aug. 17. 12:36
Áh, ott még nem kérdeztem! Majd szeptemberben megyek be mert továbbra is oda fogok járni csak másik szakra, majd akkor megkérdezem, csak kíváncsi vagyok/voltam volt e már így valaki!
5. pethoevi (válaszként erre: 1. - Tipke)
2011. aug. 17. 11:29
a to-n mit mondanak?ez tényleg suli függő
2011. aug. 17. 11:19
Köszi! Tehát ha nem veszem át csak simán, akkor elvileg lemehetek a diplomaosztóra ha szólok, hogy mennék! Szerinted?
2011. aug. 17. 11:17
Én úgy tudom el! :)
2. b6c82a1307 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2011. aug. 17. 11:09
Elvileg igen, de ez szerintem az egyetemtől függ. Mivel úgyis be kell adnod a nyelvvizsgád igazolásra, szerintem, kérdezd meg. Nálunk pl. csak egyszer van egy évben diplomaosztó, ősszel. Igaz, nincsen keresztféléves képzés. Akinek később lett nyelvvizsgája, vagy kipostázzák a diplomát, vagy szeptemberben átveheti.
2011. aug. 17. 11:06
Aki oda jár vagy járt, vagy akár más egyetemre, arra lennék kíváncsi, hogy tudja e valaki, ha Júniusban államvizsgáztam, de a nyelvvizsgám csak ősszel lett meg, akkor a januári kereszt féléves diplomaosztóra elmehetek vagy sem? Köszi aki válaszol!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook