Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátok mindig lemorzsolódnak idővel? fórum

A barátok mindig lemorzsolódnak idővel? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 22. 12:14
sajnos sok esetben igen.
50. 35486a5042 (válaszként erre: 48. - 706217a8a2)
2011. nov. 24. 13:27

húde utálom ezt! Az ellenséget minek közel engedni? Tisztára tönkreteszi az életem.... Sőt!

Ellenséget minél távolabb!!

2011. nov. 24. 13:25
a zome sajnos le,meg aztan idokozben meg is valtozunk.nagyon nem konnyu igazi baratot talalni napjainkban.ferfit sokkal konnyebb talalni ,mint egy jo baratnot.
2011. nov. 22. 18:08

Bölcs tanács:

"Tartsd közel magadhoz a barátaidat,

De az ellnséged MÉG közelebb!!"

47. 00a194caf9 (válaszként erre: 44. - E705905164)
2011. nov. 18. 09:51
Ez nem igaz. :)
2011. nov. 18. 01:28
sajnos tobbnyire igen.nagyon nehez ma igazi baratot talalni aki nem erdekbol szereti,kedveli az embert.
45. Ditta67 (válaszként erre: 43. - Bomo)
2011. szept. 21. 06:42
Féltékeny és félti a férjét.Nekünk volt egy hosszú barátságunk 4 család.Gyerekek is jól kijöttek.Minden hétvégén vmi közös programunk volt.Évekig jól éreztük együtt magunkat.Aztán az egyik család férje összejött a másik család feleségével.Észre sem vettük eleinte.Lehet,hogy vak voltam,de bennem fel sem merült ez a lehetőség!Borult a barátság és már a telefonszámaik sincsenek meg.Ez 9 éve történt.
2011. szept. 21. 06:20
mindig:D
43. bomo (válaszként erre: 13. - 504d3546bf)
2011. aug. 20. 21:42

Nekem is jópár barátnőm tűnt már el az évek során (költözés, új munkahely), de mindig lett új és most például két gyerekkori barátnőmmel jöttünk újra össze családostul. Nálam, ha megszűnt, lazult egy barátság, mert esetleg kisgyerekkel otthon maradtam, a barátnőm pedig még javában szórakozni járt, semmi gond nem volt, nem haragudtam, bármikor tárt karokkal fogadom és mindig öröm a találkozás, mégha ritka is.

DE kb. egy éve a baráti társaságban az egyik barátnő (a híres négyes fogatunkból :-)féltékenykedni kezdett ránk, mert a férje megdicsért valamelyikünket egyik alkalommal, hogy csinos az új frizurája/jól áll, hogy lefogyott/csinos ez a ruha... De egy 20 éves barátságba (mindenkinek két-három gyereke van) ennyi szerintem belefér. Azóta a "csajtól" elképesztő dolgokat hallunk egymásról, csupa csupa hazugságot, és a többiek sem értik, hogy mi baja van, miért áskálódik. Mondom, SOHA nem volt ilyen gond ebben a társaságban. Talán létezik női "kapuzárási pánik"!? Mindegy...

a lényeg, hogy egy barátságnak nem így kellene, hogy vége legyen :-(

2011. aug. 17. 11:35
Egy része lemorzsolódik, egy része megmarad. Ha mér 1 megmarad, annak örülj! Nekem 1 megmaradt és örülök! :)
2011. aug. 17. 10:34
Igen. mindig van jó példa :)
2011. aug. 17. 10:21
végre jönnek az ellenpéldák is:) Szia Andikám:):) Bucika, tök jó, amit írtál:) Örülök neki:)
2011. aug. 17. 10:17
Nem feltétlen. Nekem vannak több mint 20 éves barátságaim, akikkel a mai napig összejárunk.
38. bnedora (válaszként erre: 36. - Ajnácska85)
2011. aug. 17. 10:08
Igen! Remélem sikerülni fog a találkozás.
37. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Ajnácska85)
2011. aug. 17. 10:04

Szió :)



Nekem van jó és rossz példa is. Van aki lemorzsolódott de van egy aki 20 éve barátnőm és akármi van mindig megtaláljuk a módját hogy tartsuk a kapcsolatot. voltak jó és rossz meg semleges időszakok na de kinél nem. :)


Van egy másik barátnőm aki most külföldön dolgozik de ettől függetlenül nem tévesztjük egymást szem elől.

36. Ajnácska85 (válaszként erre: 35. - Bnedora)
2011. aug. 17. 09:56

jól teszed, egész biztosan örülni fog:)

Majd megírod, hogy sikerült?

35. bnedora (válaszként erre: 31. - Ajnácska85)
2011. aug. 17. 09:33
Sajnos már próbáltam név szerint, de eddig még nem dobta ki a nevét egy oldal sem. A telefonkönyvben van egy név, talán a bátyja az, neki gondoltam telefonálni. Azt hiszem rászánom magam, és megpróbálom megkeresni. Köszi a bíztatást.
34. elszabadult hold (válaszként erre: 30. - Bnedora)
2011. aug. 17. 08:47
Én megkeresném - biztos nagy hatással lenne rátok ez a találkozó
2011. aug. 17. 08:32

Testvérem voltál.

Láttad a vesztem is.

Meztelen arcom.

Mint én.

Elmúlni most már,

Vagy elveszni – nem hagyom.

Semmilyen kincsért,

Soha, semmilyen oldalon.

Se a felhőkön innen,

Sem túl.


Hova készülünk, nem tudom.

Bármit tanulunk-e, nem tudom.

Rám akkor is számíts. Bármi van.

Ha összezavarva létezünk.

Ha magunk szédülünk ellenünk.

Engem akkor is hívhatsz bárhogyan.

Bárhogyan. /Omen/

32. 00a194caf9 (válaszként erre: 30. - Bnedora)
2011. aug. 17. 08:31
Szerintem mindenképpen! Ne késlekedj! :)
31. Ajnácska85 (válaszként erre: 30. - Bnedora)
2011. aug. 17. 08:30
nyugodtan írjatok ilyeneket is:) szerintem keresd meg:) először talán jelöld be vmi közösségi oldalon:) És írj neki egy kedves levelet:) biztosan ő is örülne:)
2011. aug. 17. 08:26

Bocsi, hogy más fórumában írom le ezt, de valamennyire idetartozik.

Nekem, általános iskolában volt egy nagyon jó barátnőm. A középiskolát már máshol folytattuk mindketten. Elköltöztek, én férjhez mentem, és azóta nem tudok róla semmit. Nagyon sokszor gondolok rá, de dilemmában vagyok, és talán félek is, hogy milyen lenne, ha újra találkoznánk. Szerintetek érdemes lenne megkeresni őt?

2011. aug. 17. 08:23
"Barát az, aki mindent tud rólad és mégis szeret". /Puskin/
28. elszabadult hold (válaszként erre: 23. - Pethoevi)
2011. aug. 17. 08:23
Nálunk elég összetett a dolog: szinte egy időben ismertük meg a párjainkat (ő azóta együtt él vele, én férjhez is mentem). Azelőtt vacak kapcsolatokban éltünk, így sokat voltunk együtt, mindent megbeszéltünk, vittük a gyerekeinket mindenhová magunkkal. Most, hogy komoly kapcsolatban élünk, dolgozunk (mert anno főállású anyák voltunk) szóval évek óta megritkultak a találkozásaink, és így meglazult a régi, szoros baráti kötelék. Aztán vannak itt még más dolgok is a részéről: egy kis irigység (nem érdekes miért), meg a másik, hogy már annyira szeretne unokát, hogy az elképesztő, nekem meg a húgának is van már - szerintem ez is közrejátszik abban, hogy kerül.
27. 00a194caf9 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2011. aug. 17. 08:22

Ez nagyon ritka! És ezt hívják BARÁTSÁGNAK! IGAZ BARÁTSÁGNAK! Sajnos, manapság nagyon kevesen vagyunk, akik büszkélkedhetnek ilyen baráttal...


Nagyon szerencsés fiad van, hogy ilyen barátra lelt. Tudom, mert én is ráleltem! :) Kívánom őrizzék meg a barátságukat egy életre. :)

26. bnedora (válaszként erre: 21. - Ajnácska85)
2011. aug. 17. 08:20
Én írtam ellenpéldát, de hidd el, minden fiatalkori barát nem maradhat meg.
25. 04e95f637a (válaszként erre: 24. - 04e95f637a)
2011. aug. 17. 08:19
ja,és Karácsony előtt felhívta az exemet,hogy adjon neki kölcsön 400e ft-ot,mert nem tudják a hitelt fizetni!Még volt pofája...
2011. aug. 17. 08:17

Én 1997 ben ismertem meg az akkori legjobb barátnőmet!Új helyre költöztünk,és csak 1 ház választott el minket!Az iskolában osztálytársak is voltunk!Nagyon jól megvoltunk,mindig kitartottunk egymás mellett,segítettük egymás nyomorán.

2008 ig tartott!Én akkor albérletbe kényszerültem,viszont feljárt egy darabig hozzám az albiba.Meghívott az esküvőjére,de sem meghívó,sem telefon,semmi...már kinéztük nekem a ruhát is,mikor azt mondta,ezt nem vehetem fel,mert szebb leszek mint ő!Én azt hittem viccel,de nem viccelt!Megsértődött,és azt mondta ne menjek!Itt ért véget a mi barátságunk!

Múlt héten rákiabáltam a városban,de még csak oda sem jött!erről ennyit!

23. pethoevi (válaszként erre: 22. - Elszabadult hold)
2011. aug. 17. 08:13
ja,igen,a lent említett barátnőmmel mi is így vagyunk.Más városban lakunk,de a szülők ugyanott.Én írtam neki TAVALY SZEPTEMBERBEN (2010),h ha mennek,szóljon,talizzunk.azóta is szól...Én sem keresem már.Minek?Nem szaladok olyan szekér után,ami nem vesz fel...
2011. aug. 17. 08:11
Nekem van régről (16 éve) egy barátnőm. Most nyáron egyszerre voltunk szabadságon, mert a munkahelyünknek (ovi - bölcsi) egyszerre volt zárása. Kb. 4 hete megbeszéltük, hogy átjön hozzánk, végre beszélgetünk meg minden - mindent elterveztünk, aztán azóta is jön. Már máskor is csinált ilyet - most már nem kerestem, hogy miért nem jött. De se egy telefon, se semmi, hogy bocs, miért nem jöttem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook