Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Etikus viselkedés...Nem tudok dönteni..:S Segítsetek.. fórum

Etikus viselkedés...Nem tudok dönteni..:S Segítsetek.. (beszélgetős fórum)

12. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2011. aug. 17. 12:10
Manapság egy mobiltlefon élettartalma 1 ,másfél év,szóval ha kicsit türelmes leszel ,konfliktus,vagy vívódás nélkül is megoldódik a problémád.
2011. aug. 17. 11:32
Meg kell neki mondani normálisan. Végülis te választottad a telefont, nem tudhattad, hogy nem lesz jó. Meg fogja érteni és vesztek egy másikat.
10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - Survivor3)
2011. aug. 16. 18:10
:oDDD
2011. aug. 16. 18:06

Kezdj el dícsérni egy újat!

Hátha megveszi...

8. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2011. aug. 16. 18:04
Nyugodtan add el es vegyel egy olyan telefont amit jobbnak tartasz :)
2011. aug. 16. 18:00

Szia!

Elvileg nem kellene ebből problémát csinálni a párodnak, ha elmondod neki mi a probléma....de akkor is ajándék és biztos szeretettel, örömmel vette.

Nem lenne megoldható, hogy vegyél egy másik készüléket és ezt megtartanád póttelefonnak?

6. cef15f164f (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2011. aug. 16. 17:58
Ajándék volt, de mégis csak egy használati tárgy.
2011. aug. 16. 17:54
Én is így gondolom,mint ahogyan ti leírtátok, majd megbeszélem vele. Köszi a válaszokat.
4. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2011. aug. 16. 17:50
Egész biztos nem fog megharagudni párod ha elmondod öszintén hogy másik telefonra vágysz :) felsorolva az indokokat. Egy telefon az telefon, cserélhető, szinte már "fogyóeszköz".
2011. aug. 16. 17:50
Próbáld meg neki finoman elmondani, hogy nem felel meg az elvárásaidnak ez a teló. Nagyon tettszik neked (khm), de sajna nem az, amire számítottál. Szerintem nem fog belőle problémát csinálni. :)
2011. aug. 16. 17:50
Mond már el neki , mi a baj az ajándékkal. Én magam szeretem kiválasztani a telefonjaim, de a háta mögött a tudta nélkül ....... ne csináld beszéld meg vele. Végül is ez nem családi égszer, de fordított esetben te is akarnád tudni mi a baj.
2011. aug. 16. 17:47

Sziasztok.

Elég nagy dilemmában vagyok. Az a helyzet, hogy a páromtól a 2010es karácsonyra kaptam egy telefont, meglepi volt, egyszer megjegyeztem hogy jól néz ki, és ő ebből következtetett. A telefonnak számomra több hibája is van, naptárfunkciók hiányoznak, zenelejátszás nem túl praktikus, és egy darab ki/be menet van rajta, a töltőnek, az usb-nek meg a fülhallgatónak, nem túl praktikus.

El szeretném adni a telefont és némi pénzt hozzácsapva az előbbihez venni egy olyat amit szeretnék...Nade..ez ajándék volt, a páromtól, karácsonyra..Azt hiszem nem túl etikus viselkedés lenne ez a részemről..:( De szeretnék másik mobilt. A kérdés erre vonatkozik, de mit gondoltok hol húzódnak egy párkapcsolatban az etikus viselkedés határai?

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook