Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... fórum

Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
154. kirci
2012. nov. 26. 19:44
esetleg valakinek megvan az uj magazin vélemény?
153. kirci
2012. nov. 25. 22:20
csajok nagyon halott a forum dobjuk fel :-)
152. ildikek
2012. febr. 5. 18:57

Sziasztok! Köszi a válaszokat, RR-ra régebben is tornáztam, minden dvd-je meg van.


Idegesít, hogy nem tudok naponta 2*20 percet csinálni, de annyira nincs időm,mire munkából hazaérek, itthoni teendők, angol tanulás... Próbálok úgy hozzáállni, hogy napi 20 perc is jó és ugyanolyan hatásos.

2012. febr. 1. 22:11

Sziasztok!

Most találtam rá a fórumra! Én már több mint fél éve tornázom RR-a heti 2-3 alaklommal.

Ma is megvolt a 40 perc extra csípő és popsi +20 perc has!

Sok kitartást mindenkinek!!

150. miel77 (válaszként erre: 149. - 4c07880d46)
2012. febr. 1. 21:42
már nekem is van 1 óra call.-om de még nem próbáltam, nem tudom az időmbe bepréselni, mert akkor mennyi idő jutna a Rékára? Azt hallottam a callenről hogy nagyon hatásos de érdemes heti 4-5ször csinálni.
2012. febr. 1. 21:38
Sziasztok! Na én is pont ezt kezdtem el, callan-Réka felváltva. csinálta már így valaki?
148. miel77 (válaszként erre: 147. - Ildikek)
2012. febr. 1. 21:08
Szerintem próbáld ki, biztos lesz hatása csak lassabban, a 20 perc is több, mint a semmi! Ha meg épp valami folytán lenne kicsit időd akkor csinálsz 2szer 20 percet. Hozzá a hétvégi call. sztem szuper, és a 20 percekkel legalább átmozgatod magad hétköznap :)
147. ildikek
2012. febr. 1. 19:22

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek napi 20-30 perc Réka torna elég? Hétköznap nincs időm ennél többet edzeni, péntek-szombat-vasárnap az az időszak mikor callanetics-zek,mert az kb egy óra, akkor van időm.


Köszi a választ.

146. hcs2 (válaszként erre: 145. - C3f39fd03b)
2012. jan. 11. 10:47

A zenével teljesen egyetértek. Még nincs steppadom és ahogy néztem anélkül 1-2 feladatot nem lehet, de apa csinál nekem úgyhogy ha kész tényleg nem lesz kifogés :)) Igaz a héten még nem tornáztam,m szombat óta fáj a fejem :s

De gondolom akkor elég hamar látványos is lesz az új DVD-vel az eredmény!

145. c3f39fd03b (válaszként erre: 144. - Hcs2)
2012. jan. 3. 15:09
Én már egy több,mint egy hete,naponta használom az új dvd-t.Masszív izomláz :-)).Amikor először csináltam meg a hasizom A részét,másnap nem hogy a hasfalam,de még a bordám is égett az izomláztól.És nekem Bárány zenéje valahogy jobban bejön,mint Hamvaié (igaz,a magamutogatása kevésbé).:-)
144. hcs2
2012. jan. 3. 14:59

na, újraindul a csevegés :))

nekem már megvan az új DVD és az elhatározás is,h ismét nekiállok rendesen tornázni. Inkább csak 20 percet, de azt minden nap, mint 1rát, de csak hetente 1szer :))

143. miel77 (válaszként erre: 142. - Kirci)
2012. jan. 2. 09:35
Nekem pedig lencseleves :D :D
142. kirci
2012. jan. 2. 00:32

Sziasztok

nekem ma a menün lencsefözelék volt :-)

141. miel77
2011. nov. 28. 10:19
Húú mostanában én is sokkal lustább lettem, szerintem az idő is... ah :( nehezebb is nekiállni a tornának, ma délelőtt is kihagytam :'( majd este...
140. kirci
2011. nov. 26. 20:06

Sziasztok

Mai menüm:

Reggeli:3 db pufasztott rizs,3 szelet sonka,és vékonyan megkenve a pufasztott rizs turoval...

Ebéd:narancsos csirke vegyes salátával

Uzsonna:fél banán,1 kisebb kiwi

Vacsora:pizza


Torna bemelegitésnek volt 1 óra séta és utánna az alakreform magazin legelső napjának sulyzós gyakorlatai.......

Holnap többet mozgok majd....

Képet is teszek majd fel hogy milyen az alakom most

139. kirci
2011. nov. 26. 10:11

Sziasztok

én ma ujitottam be magamnak multivitamint ,mert mindig este megyek edzeni és mostanság elég fáradt vagyok.......Remélem 1 honap alatt azért lemegy 7-8 kg----kitarto vagyok

138. hcs2
2011. nov. 25. 08:04

Én nem tudom mi van velem, de mostanában alig bírom rávenni magam, hogy tornázzak :(((

Tegnap is csak 20percet csin. combra, mert olyan rosszul voltam előtte,h többet nem mertem, meg nem is bírtam :SS

Azon gondolkoztam,h most nem erőltetem annyira a napi 1 óra tornát, hanem ha megjön dec 7.-én az új Réka dvd-m, akkor annak nekiesek! :))

Azért nem árt előre gyúrni a karácsonyra :o

137. miel77 (válaszként erre: 136. - C3f39fd03b)
2011. nov. 22. 11:25
húú a rakott krumplit én is nagyon szeretem, meg a tésztákat...szóval heti egyszer biztos tésztázom, igyekszem ebédre időzíteni. És egyébként én is megfigyeltem, hogy néha kell a nagyobb kaja adag, mert utána tényleg több vagyok, de kb. 1 hét után meg kevesebb :) elvileg így nem tud hozzá szokni egy bizonyos kalória mennyiséghez, és így jobban megy a fogyi :) én is csak becsülgetem sokszor a kaját.. szóval nem is pontos. De cukros-fehérlisztes dolgokat nem is nagyon fogyasztok (csak ha rendelünk pizzát vagy vmi tésztás kaját) egyébkénr durum, meg tk. meg zabpehely, barnarizs a ch. adagom. Ezek elvileg jók a szervezetnek, meg kell is. Pl. ch mentes diétát nem tudnék tartani, mert akkor semmihez nem lenne erőm, az edzéshez is kell. Annyi, hogy este nem lenne szabad, erről próbálok leszokni!!! Csak a másik probléma még, hogy a vacsi az egyetlen közös kajálás a párommal és annyira nehéz, hogy ő eszik én meg nézem egy doboz joghurttal :))))
136. c3f39fd03b (válaszként erre: 134. - Miel77)
2011. nov. 22. 11:06

Hát 1 nap tutira kell is a szervezetednek pihenésre,Rékáék se javasolnak csak max.heti 6 napra edzést.

Nekem Réka vacsorái "nem váltak be".Ezt úgy értem,hogy rám sajnos nincs jó hatással,ha vacsorázok,főleg 6 után.Garantált,hogy másnapra hízok tőle,még ha csak tojást eszek,attól is.Ha nagyon éhes vagyok,akkor délután negyed 5 körül belefér egy kis könnyű saláta,illetve végső esetben 6 után az abonett,mert így nem jön föl pluszba semmi.Érdemes egyébként "kísérletezgetni" magaddal,mert én is meglepő dolgokat tapasztaltam.Nálam zabálás tekintetében 1 nagy kivétel van,méghozzá a rakott krumpli.Nekem ez a kedvencem,és biztos,hogy nem fogok róla lemondani (amúgy se mondtam le semmiről,ugyanúgy eszek csokit,sütit,kenyeret,mindent).Múlt héten kedden ez volt ebédre,és brutális adagot kajáltam belőle,ebédre két nagy tányér,meg még délután 5 körül is bevágtam belőle egy nagy adaggal.Másnapra meg is lett az eredménye közel fél kiló plusszal.Szerdán visszaálltam "normál" fogyasztásra,és csütörtök reggelre közel 1 kilóval lettem kevesebb,mint amennyi a krumplizás előtt voltam.Ha néha bekajálok,esküszöm,sokkal jobban dolgozik lefelé a szervezetem,mintha állandóan visszafognám magam.

Én a kalóriaszámlálást azért nem tartom jónak,mert ha nem konkrét táblázattal járkál egész nap az ember,akkor csak saccolgat,hogy mi mennyi lehet...és ha végül is nem annyi,amennyit gondolt,az szívás.És szerintem egy idő után már számokat lát az ember az ételek helyén.Az update-nél simán be tudod lőni,hogy a cukros hármas,a zöldség egyes,stb,és ehhez mérten csak reggel,délben vagy este eheted.

135. miel77 (válaszként erre: 133. - C3f39fd03b)
2011. nov. 22. 10:51

vacsira most beújítottam fehérje shaket, meg natúr ivójoghurtot/kefirt, plusz vettem update rips.et, olyasmi mint a pászka, abban sincs sok kcal, de kb. 2 szelettel egész "jól lakok". A pufi rizst/búzát is sokat ettem, csak abból én megeszem egyszerre egy csomival :) az nekem olyan mint a chips... na úgy már azért nem kevés kcal :)


Na meg az alakreform tele van receptekkel, szóval azok közül gondoltam kellene vacsira főzni...

134. miel77 (válaszként erre: 132. - C3f39fd03b)
2011. nov. 22. 10:49

igen erre én is rájöttem,nyáron meg tavasszal számoltam a kalóriákat, le is ment 2-3 kiló szépen alakultam, aztán elkezdtem becsülni, majd szept-oktban nem számoltam, mondom a maradék majd alakul a tornával. Edzettem elég sokat, szeretek is :) mondjuk néha érzem, hogy kell 1 pihinap mert fáradt vagyok. Na a lényeg, hogy zabáltam, csak eszegettem szinte mindent, és tényleg visszajött kb. 2 kiló!!! Áhh, szóval csak rájöttem, hogy muszáj a kajára figyelni, mert az határozza meg!!!


Most épp ismerkedem az update kódokkal, még nem döntöttem el, hogy kcal számolás vagy update? Sztem variálom a kettőt :))

Hiába izmosodom, ha a zsírréteg nem megy le felőle!!

133. c3f39fd03b (válaszként erre: 130. - Miel77)
2011. nov. 22. 10:28
Én ha nagyon éhes vagyok (és már tényleg nem bírom ki,hogy este 6 után ne egyek valamit),akkor abonettet szoktam megkenni egy kis vajkrémmel.Egy szelet abonett 16 kalória,szóval nem vészes.
132. c3f39fd03b (válaszként erre: 128. - Miel77)
2011. nov. 22. 10:26

Sajnos tényleg igaz,amit Réka valamelyik dvd-je elején mondott: "Mozoghatsz te bármennyit,ha a táplálkozásra nem figyelsz oda."

Én széthajtottam magam tornával több,mint fél hónapig (de a kajára egyáltalán nem figyeltem),és nem hogy nem értem el vele semmit (max egy alapos izomlázat),még híztam is.Most vissza vettem a kajálásból,a sportot is csökkentettem,aztán kicsivel több,mint 1 hónap alatt 4 kiló lement.

131. hcs2 (válaszként erre: 130. - Miel77)
2011. nov. 22. 10:18

:)) a szénhidrát egy nagyon aljas "cucc" :)))))

De az is nagyon jó, ha így álsz hozzá, és be mered vallani (magadnak is), hogy elcsábulsz! Ez nagyon sokat számít! Esetleg a puffasztott rizs, búza, vagy a rozs "szeleket" (ami olyasmi mint az Abonett, csak mégsem :)) próbáltad már? Igaz ez is szénhidrát, de a jobbik fajtából :)

130. miel77 (válaszként erre: 129. - Hcs2)
2011. nov. 22. 10:07
Az ivással nincs gond, meg vitaminokat is szedek. Inkább a vacsora a gond :( este sokszor kívánom a szénhidrátos cuccokat, és azokról tudom, hogy le kellene mondani... de egyelőre heti kb. 2-3 alkalommal még mindig becsúszik, gondolom ez is egy probléma...
129. hcs2 (válaszként erre: 128. - Miel77)
2011. nov. 22. 10:01

Hát szerintem a fogáshoz kell a diéta. És igyál nagyon sokat! Napi 2-3 liter VIZET!

Nekem a vízivás sokat segített mikor fogyóztam! És egyél sok gyümölcsöt, zöldséget! Az emésztés szempotjából is fontos, és a vitaminok is kellenek!

128. miel77 (válaszként erre: 127. - Hcs2)
2011. nov. 22. 09:44

Szia!


A tornát már én is csinálom dvd-re kb. július óta. Vannak változások, de még kevés. Nem kellene sokat fogynom, csak pár kilót, azért próbálkoztam, hogy komolyabb diéta nélkül mozgással is lehetne eredmény..

127. hcs2
2011. nov. 22. 09:32

Szia!


Én nem fogyózom, csak a tornát csinálom, de egyéb okokból nagyon szigorú diétát tartok! Szerintem elengedhetetlen a táplálkozásra is odafigyelni, ha fogyni akarsz! Csak a mozgás nem elég! (sajnos)

126. miel77
2011. nov. 21. 17:19

Sziasztok!

Nem rég vettem meg Réka új alakreform magazinját, de még csak nézegetem... valamelyikőtök csinálta már végig a programot, mármint a kajcsikat? vagy csak a Réka tornát használjátok? :)

A tornáit én is szeretem, csak az étrenddel vagyok még bajban, nem sikerül a fogyis menüt belőni... hmm, a mozgás magában meg kevés :'(

125. hcs2 (válaszként erre: 124. - C3f39fd03b)
2011. nov. 21. 15:39
Gratula! Csak így tovább!!! :))))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook