Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nemi elhidegülés missed. ab után -normális? fórum

Nemi elhidegülés missed. ab után -normális? (beszélgetős fórum)


10. kerdezz-felelek (válaszként erre: 9. - Timycat)
2011. aug. 24. 12:24
igazad lehet :(
9. timycat (válaszként erre: 8. - Kerdezz-felelek)
2011. aug. 23. 22:57

akkor kérj tőle időt, meg fogja érteni és meglátod mennyire van rá szükséged.

Nekem az jött le az írásodból, hogy ő inkább csak barát neked nem pedig társ

2011. aug. 23. 22:53
közben újabb probléma áll fenn. a párom a legaranyosabb ember, akit ismerek, elvisz vacsizni, a tenyerén hordoz, minden dolgom érdekli, odafigyel rám, az első vagyok neki, de a szerelem, az nem jön... már keresem a kifogásokat a szexre, de ez nem mehet így soká... félek kilépni a kapcsolatból, mert mi van, ha mégis szeretem, csak még nem merem igazán szeretni, ha értitek...
2011. aug. 23. 15:30
Nagyon bonyolult dolog lehet ez számodra lelkileg. Egy baba elvesztése nagyon nagy fájdalom, én is átéltem. Remélem, az új párod türelemmel kivárja, míg lelkileg is ráhangolódsz. Akkor szerintem rendben lesz a dolog az ágyban is. Nálunk nőknél ez így működik. Én azt tanácsolom, beszélgess erről a pároddal. Minden kapcsolat alapja ez. Talán ha kimondod, máris fogy a probléma. Ahogy leírtad, megértő férfi lehet. A legjobbakat nektek!
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Kerdezz-felelek)
2011. aug. 16. 12:33

Megértelek. Szerintem az idő megadja a keresett válaszaidat. Egyrészt, hogy a párod türelmes lesz-e veled, másrészt, hogy a béke, amit mellette érzel, pótolja-e a szerelmet, vagy kialakul-e benned.

Én nem mondom, hogy rúgj fel mindent. Kicsit hülyén hangzik, mert mintha most azt mondanám, hogy használd ki a párod, de jelenleg csak azt tudod tenni, hogy élvezed a melegséget, amit ad a lelkednek, s majd ha helyrejössz, és úgy érzed, hogy nem működik, akkor úgyis véget fogsz vetni a kapcsolatnak.

2011. aug. 16. 12:27
köszi Nektek! Tudjátok, jelenleg úgy érzem, fontosabb, hogy lelkileg béke van, hogy mellettem áll, és nekem most másodlagos a szex... neki persze nem, és szerintem gyanakszik,h nem jó valami...
4. 051809cc90 (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2011. aug. 16. 12:25
Igy van ahogy mondod.A teste kész, de a lelke nem!Nagyon igaz!Pihentesd szerintem a kapcsolatot, és kiderül.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Kerdezz-felelek)
2011. aug. 16. 12:24

A tested kész, a lelked nem.

A másik, hogy vigaszra leltél, de nem vagy szerelmes.

Persze nem kell szerelem a szexhez papíron, de azért az egy egészen más érzés...

Pihenj még egy kicsit. Adj magadnak időt. Ez idő alatt kiderül, hogy kialakul-e nálad a szerelem érzése, és érdemes-e benne maradni a kapcsolatban.

2011. aug. 16. 12:23
Hát szerintem ez nem az igazi szerelem lehet....nincs meg a vonzalom részedről annyira mint kellene.Ilyen kevés együttlét után én azt mondom minden nap akrobatikáznotok kellene!:-))Én lelépnék a kapcsolatból az biztos.Bár lehet hogy később jobb lesz, de én ugy vagyok ezzel ha az elején nem olyan jó a dolog akkor mi lesz később?És a szex nem minden?De igen az.Mert ha nem müködik , megmérgezheti a kapcsolatot.De ez az véleményem.Bizti sokan fognak még irni.Kivánom hogy megtaláld a párod és légy nagyon boldog.Napsugár
2011. aug. 16. 12:19

tavasszal elveszítettem az akkor 10 hetes babámat. a párommal szakítottunk, az oka bonyolult, és a téma szempontjából lényegtelen. azóta új párkapcsolatban élek, amely kb 3 hónapja tart:benne vígaszra leltem, lelkileg, fizikailag mindent megad, amit csak lehetséges. több, mint 1 éve szerelmes belém, ameddig az exemmel voltam együtt nem próbálkozott, elfogadta a helyzetet, aztán mellettem volt a műtét óta, amikor az exem elhagyott, róla azóta sem tudok semmit. úgy érzem szeretem a mostani párom, de szerelmet még nem érzek iránta, talán több idő kell hozzá.

szexuálisan kb 1 hónappal ezelőtt voltunk együtt először. a szex maga jó, az orgazmus is összejön, de valahogy nem érzem azt, hogy szükségem van szexre... nagyon nehezen hangolódom rá, aztán evés közben megjön az étvágy, de korántsem érzem azt a vágyat, amit műtét előtt az ex párommal. szeretek vele lenni, programokat csinálni, együtt aludni, de valahogy szexnek nem érzem szükségét... tegnap dikerkt még elmolyoltam a konyhában este, hátha elalszik, mire megyek lefeküdni, és érzem, hogy nem jó ez így...

vagy csak idő kell? régen kifejezett szex-rajongó voltam, napi szintem volt rá igényem...

várom a véleményeket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook