Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpeszre valami gyógyszer vagy kenőcs? fórum

Genitális herpeszre valami gyógyszer vagy kenőcs? (beszélgetős fórum)


11. kori54 (válaszként erre: 3. - Pinkyke)
2013. jún. 28. 19:55
Pinkyke ! Kissé késve reagálok, de nagyon köszi! Szinte biztos, hogy a mogyorótól jött elő, mert mostanában sokat ettem belőle.
2011. aug. 16. 12:14
Szívesen, remélem beválik
9. Pahet a vadász (válaszként erre: 7. - Pinkyke)
2011. aug. 16. 12:13

Köszi

megyek a gyógyszertárba akkor.


Még egyszer KÖSZI!!

8. Pahet a vadász (válaszként erre: 6. - Pinkyke)
2011. aug. 16. 12:13

Köszi az infót!

Már kijött neki, és rettenetesen kellemetlen helyen...

akkor most nagy dózisban szedni fogja pár napig.

2011. aug. 16. 12:12

igen patikába lehet venni, és elég csak annyit mondani, hogy lizint szeretnél

nálunk itt a patikába olyan van ami c vitaminnal együtt van lizin-c a neve

1 doboz az 1 havi adag és olyan 2500 körül van

2011. aug. 16. 12:09

ez a lizin egy fehérjében megtalálható aminosav, ha megelőzésre kell akkor napi 2 kapszula kell kúraszerűen mondjuk 1 hónapot beszed, utána 1 hónap szünet

ha viszont érzi, hogy gáz van és ,hogy ki fog jönni, akkor viszont emelt adagba kell szedni 3-4 napig napi 3x3 kapszulát

fontos, hogy ilyen nagy mennyiségben nem szabad állandóan szedni, mert megterheli a vesét

5. Pahet a vadász (válaszként erre: 2. - Pinkyke)
2011. aug. 16. 12:09

hol tudok venni? patikában? annyit mondjak csak h lizint szeretnék? vagy van valami plusz neve is?

illetve hogyan kell szedni? hogy szeded? Minden nap?

4. Pahet a vadász (válaszként erre: 2. - Pinkyke)
2011. aug. 16. 12:03
nekem hál istennek a számon nem, max belül néha egy egy pötty, de 2 nap alatt elmúlik de máshol nem, az h van vizsgálaton is kimutatták. A páromnak meg kijön, nem csak a száján... ezért kellene h szegénynek ne jöjjön ki, mert elég fájdalmas...
2011. aug. 16. 12:01
illetve kerüld el a földimogyorót jó messzire, abban olyan valami van, ami elősegíti a herpesz kijövetelét
2011. aug. 16. 12:00
szedjél lizint, én 1 éve lassan azóta nem jött elő, igaz nekem a számon jön ki
2011. aug. 16. 11:57

Tudtok mondani olyan kenőcsöt vagy bogyót amit a patikában vény nélkül lehet kapni? vagy esetleg valami homeopátiás / gyógynövényes cuccot?

Előre is köszi.


ui. orvoslátogatás már volt. tény h van/előjön néha, csak sajna stresszes az életünk kissé, és ez ront a helyzetünkön.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook