Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsit vennék, akinek van tapasztalata, segítsen, melyik jobb az alábbiak közül? fórum

Babakocsit vennék, akinek van tapasztalata, segítsen, melyik jobb az alábbiak közül? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
64. mige
2013. nov. 19. 08:29

Itt van pár vélemény, kérdezni is lehet:

[link]

2013. aug. 5. 12:18

Sziasztok!

A régebbi cam portofino kocsi könnyű 7,5 kg jó vastag lábzsák szokott hozzá tartozni meg esővédő.Ezenkívűl hatalmas a kosara,könnyű tolni,mosható a huzata.A lányomnak másodjára azt vettük nagyon tuti volt.Még aludni is imádott benne.A mostani változat 40 körül van de aukciós portálokon szoktam látni 12-18-ért.Mivel nem terveztem második babáűt,eladtam.Most esprit vegast próbálunk bár ehhez sajnos lábzsák még nincs.Ha esetleg tud valaki esprit vegas kocsihoz lábzsákot megköszönném ha szólna.

62. Ezti (válaszként erre: 61. - 5239d91094)
2011. okt. 8. 09:29
Javarészt igen:)
61. 5239d91094 (válaszként erre: 59. - Ezti)
2011. okt. 7. 10:33

És ez mind a tied volt ?

Van egy ismerösöm, ö a kilencediknél tart :D

2011. okt. 7. 08:10

Sziasztok!

Tegnap láttam egy kagylóüléses babakocsit, amiben egy kb. 20 hónapos fiúcska ült, és azt vettem észre, hogy az ülésből kilógott a gyerek. Fél fejjel magasabb volt mint a babakocsi ülése. Elgondolkodtam, hogy talán ha majd én is babakocsit veszek, lehet, ez is egy szempont lesz, hogy milyet válasszak.

59. Ezti (válaszként erre: 58. - 5239d91094)
2011. okt. 6. 21:01
Mind alig használt:D
58. 5239d91094 (válaszként erre: 57. - Ezti)
2011. okt. 6. 20:16
Mind vadiúj vagy ennyit felhalmoztál ?
57. Ezti
2011. okt. 6. 20:08

Sziasztok!

Nekem van quinny buzz, speedi is, bugaboo-k is, graco is, maclaren, chicco és peg perego-k is!


Bolti ár töredékéért mind!


Priviben szívesen írok bővebben:)


Sok gyermekülés és pihenőszék, kiságy, bölcső!@

2011. okt. 6. 20:01

Sziasztok!

Bebe confort WINDOO mózest keresek!

55. camillavica (válaszként erre: 44. - Szabinasmile)
2011. okt. 3. 16:43

Szia!

Nekünk 3 kerekű van, az első kereke dupla.

Teljesen noname, neten vettük. 20ezer alatt volt, használtan.

Teljesen jól használható, első kereke bolygósítható, így jó vele közlekedni, nagy felfújható kerekei vannak.

Alsó pakoló része óriási, egy bevásárlás belefér:)

Mózessel volt, most már a sport részt használjuk, nagyon szeretem.

Egy baja van csak, becsukva is nagyon nagy, pici lakásunk van így elég nagy probléma.


Én ajánlom a 3kerekűt!

54. t_marcsi (válaszként erre: 53. - Falcsy)
2011. okt. 3. 13:22
Amit én néztem az olyan, hogy le is lehet rá ülni, de nem merem megvenni, mert napi szinten mozgólépcsőzünk, és nem tudom egyszerűen elképzelni, hogy hogyan működik a fellépő ebben a helyzetben :( Azt meg ugye nem lehet, hogy elhozom kipróbálni, és ha nem jó visszaviszem... :(
53. falcsy (válaszként erre: 52. - T_marcsi)
2011. okt. 3. 06:53

Szia!

Ne haragudj, hogy ilyen sokára írok, de a hétvégén kereszteltük a pici fiam és itt volt az egész család. Nem sok idő maradt a netre.....:)

Mi kis városban élünk, itt egyiken sem tudtam tesztelni a fellépőt. A férjem egy 10 e ft-os szerkezetet vett, de kb. 2 hónapig volt újdonság a lányomnak, mert ő inkább mellettem jön vagy szaladgál, örül, hogy levezetheti a feles energiáit. Most a kismotor a sláger és ha elfárad, most azt cipelem. :)

52. t_marcsi (válaszként erre: 51. - Falcsy)
2011. okt. 1. 14:38
Esetleg a testvérfellépőt használtátok már mozgólépcsőn vagy hosszabb lépcsősornál? A járdaszegélyen úgy tudom nem okoz gondot feltolni, de még bizonytalan vagyok abban, hogy 30ezer Ft-ot megér-e Nekünk, hogyha nem tudjuk napi szinten könnyedén használni.
51. falcsy
2011. szept. 30. 22:33

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a most 2 éves lányomnak vettünk egy testvérfellépőt is, ha elfáradna, ami ritka dolog, mert fáradhatatlan....:)

Amikor kiveszem a 6 hónapos öccsét az ülésből, alig várja, hogy a helyére ülhessen. Ő is imádja!!!!

50. falcsy
2011. szept. 30. 22:29

Szia!

Mi is az Espirot vettük meg 2 évvel ezelőtt. Most már a második gyerkőcöm nyúzza. Imádjuk. Könnyen összeszerelhető, jól tisztítható, kis helyen elfér, könnyű bárhová betolni. Mivel az első kerekei bolygósíthatóak, akár egy pici helyen is meg lehet vele fordulni. Minden részéhez lábzsák tartozik, és az ár érték aránya messzemenően a legjobb. Ha újra kellene választani, most is emellett döntenék.

Egyetlen hibáját véltem felfedezni...Sajnos nagyon kicsi a tároló rekesze, így apró lapos tárgyakon kívül nem sok minden fér bele. Lehet, hogy egy gyermektelen ember tervezte, aki nem gondolt ennek a fontosságára. :(

2011. szept. 30. 21:39

Szia!

Egyik barátnőmnek Coletto Austin 3 van, nagyon szereti, azt mondja könnyű tolni nagy kerekei miatt a járdán lévő repedéseken könnyű áttolni. Újonan 90-100.000 Ft között van, de ők használtan vették 60.000 Ft-ért.

Szerintem nagyon hasonlít ehhez a kocsihoz a Bertoni Carrera, ez árban újonan 80.000 Ft körül van,egy másik barátnőm babakocsi vásárlás előtt van, ezen is gongolkodik, meg is kérdeztem itt a fórumon, hogy mi a vélemény róla, de úgy látszik ezt a babakocsit nem sokan használják, mivel nem érkezett válasz.

2011. szept. 30. 09:39
Szisztok! Köszönöm a segítő hozzászólásokat! A CAM és a Bébé confort kerekeivel nincs gondom, mert az esernyőkocsink kereke is ekkorák voltak, és azt nagyon könnyen toltam. Én leginkább a bébé confort loola babakocsi lennék kíváncsi ha használt valaki ilyet.Mik a tapasztalatok vele? Tegnap meg szerettem volna nézni a veszprémi Brendonban,de pont nem tartanak csak rendelnek ilyen kocsit! :(
47. t_marcsi (válaszként erre: 45. - Catrinke)
2011. szept. 29. 16:45
Ha megírod priviben, hogy árban kb milyenre gondoltál, utánakérdezek az ismerőseimnél, hogy ajánlják-e amit ők használnak. 5-6 családnál is van 3 kerekű, de fogalmam sincs mennyibe kerültek :(
46. t_marcsi (válaszként erre: 45. - Catrinke)
2011. szept. 29. 16:42

Ha terepen akarod tolni, akkor sztem nézz még szét egy kicsit, mert ennek mind a háromnak kicsi a kereke :( Tapasztalataim szerint ezek nem igazán bírják a rázós terepet, és nekem nehéz volt az ilyen kis kerekűekkel a mozgólépcsőzés is (a macskakőről és a füves részekről szót sem ejtenék, ill. arról, hogy a kereke frankón beakadt a zebrán a villamossíneknél a buckákba... mesés volt :( ).


Ha pici kortól szeretnéd használni az necces, fél éves kor után a Hauck Capri nekünk nagyon bevált, ez volt az utolsó kocsink, elég sokáig használtuk. (ezt használtuk és ezt szerettük a legjobban, a kereke nem hatalmas, de a váz kiképzése miatt könnyű volt terepen is tolni, könnyen fordult, és elég kicsire lehetett csukni)


Most a második gyerkőcnek Coletto Matteot vettünk, a testvérfellépőn még gondolkozom (olyan kellene amin ülni is lehet, találtam is, de nem tudom elképzelni mozgólépcsőn és járdaszegélynél működés közben). Ezt elég kicsire össze lehet csukni, könnyen szét lehet szerelni, könnyű maga a váz is, nem is széles a kereke, és a tisztítása is OK. (bár a második gyerkőc még nem született meg, a bátyus elől frankón dugdosni kell a kocsit, mert állandóan bele akar ülni - ebből gondolom hogy kényelmes is lehet :D )

2011. szept. 28. 09:23
Sziasztok! Én is most állok babakocsi vásárlás előtt! Az előző babánknál hatalmas nagy kocsink volt, szeretttem télen , de utazni nemlehetett vele,mert nem fért be az autóba! Most három babakocsi tettszik igazán! A CAM comby- erről tudom,hogy nagyon jó, Chicco Trio for me, amiről úgy tudom,hogy nehezen bírja a vidéki utakat! Na és a harmadik, amiről semmit nem tudok, de nagyon tettszik a Bébé Confort Loola. Ha van valakinek véleménye róla kérem írja le! Köszönöm!
2011. szept. 27. 12:51

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a 3 kerekű babakocsik tetszenek, és 2 barátnőm azt használ, és nagyon ajánlja is, de sajnos nem találunk olyat ami árban és minőségben is megfelelne. Viszont olyan van, ami 3 kerekű kialakítású, de az első kerék, dupla kerék. Akinek van tapasztalata ilyen kocsival, vagy esetleg használt tényleges 3 kerekűt, s dupla kerekűt is, kérem írja meg a véleményét. Nagyon tanácstalan vagyok, szeretnék szépet, de főleg praktikusat venni.

köszönöm

43. lia16
2011. szept. 8. 16:48

Sziasztok!

Nekem december végén fog születni a babám és most vettünk egy Espiro Vector Pro-t rózsaszínben. Nagyon sokat megnéztünk mindenféle ár kategóriában de nekem ez volt a nyerő. Mindene állítható, forgatható, szúnyogháló és esővédő is van az árban. Nagy a kereke és könnyű a váza. Ettől sokkal drágábbakat és valamivel olcsóbbakat is néztem, de ez nyert. A stokke nekem nem tetszett, bár nem tudom megmondani miért csak olyan nem szimpatikus. Talán még az ABC design modellek közül tudtam volna választani, de most úgy érzem tökéletesen döntöttünk. Nagyon nehéz ügy ez a kocsi választás az biztos.

2011. aug. 24. 14:19

Sziasztok!

Nem könnyű babakocsit választani az biztos.

Mi a véleményetek a Bertoni Carrera babkocsiról? Barátnőm babakocsi vásárlás előtt van és ez megtetszett neki.

Köszönöm.

2011. aug. 23. 15:11
9-cet számoltam,de most van egy bicaj utánfutónk ami átalakitható kocsivá,és belefér a a két kicsi :)
2011. aug. 23. 15:09
3 gyermekemmel,kb 6 kocsim volt a lányomnál,kezdtünk egy hordozóssal,azt el adttam,nem szerettem,majd vettem egy Bergont az nem volt túl jó,ahogy nőtt a gyerek,olyan volt ,mint egy tank,de közben kaptunk egy 3 kereküt is aminek,volt egy kis hibálya,az is tovább ment Abc,volt,közben lett egy Corás,futókocsink,az nagyon jó volt,kölcsönbe tesoméktól.majd időközben,lett egy testvér kocsi,kis kerekekkel,chicco,mivel nőtttek a gyerekek,tovább ment,de a fiam születése,után lett meg a legjobb kocsi,amit netről vettem,Top Rider 3 kerekü könnyü vázas kocsi,azt 5 évig használtuk,és semmi baja,sem volt,most adttam el,nemrég.Közben,esernyő kocsi is lett a csajnak,de az is tovább ment egy másik,lett a kis fiamnak,mert nem aludt abba igy olyatt vettem,ami,vizszintesig volt dönthető azt még használjuk.3 gyermekem,a Top riderbe volt és a JEPP ben ami egy jól manőverezhető 3 kerekü kocsi,bolygós első kerékkel,szintén ,most adttam el.Szóval,sok kocsit,be nyeltünk :)
2011. aug. 21. 12:20
Stokke a legjobb!
38. t_marcsi (válaszként erre: 37. - 5239d91094)
2011. aug. 16. 16:50
Ezért keresek olyat, aminek a háttámlája dönthető, a lábtámasza emelhető, és így közel vízszintesen aludhatna benne a gyerkőd... asszem nem lesz egyszerű :(
37. 5239d91094 (válaszként erre: 34. - T_marcsi)
2011. aug. 16. 16:19
Igen, kvázi , mint egy Z betű. Nem is gondoltam még bele, így is órákat alszik benne, és szerintem a legtöbb babakocsi ilyen.
36. rexona
2011. aug. 16. 15:58
Nekünk Chicco 4me van. Nagyon szeretem. A legjobb választás volt.
35. anig82
2011. aug. 16. 15:19

Ha terep kocsi kell (téli babának, pici babának, vidéki babának, nagybevásárláshoz-sétával egybekötve) Bergon, egyértelműen! ár-érték arány kiváló, nincs külön mózes és sport rész, csak toldalékokkal és lábzsákokkal lehet variálni.., állítható tolókar, háttámla, lapra csukható. Hátránya:nagy kerekek, nagy és nehéz, lift nélküli házba emeletre esélytelen felvinni..

Mellette szól még, hogy bármi meghibásodik, 2 év gari van rá, azután fillérekért lehet cserélni az alkatrészeketm, gyakorlatilag nyűhetetlen (a miénknek a váza lomtalanítással került hozzánk, 4 kerékpersely-csere és kupolamerevítővásárlás , no meg teljes kárpitcsere után jobb, mint az eredeti.


Ha sokat kell tömegközlekedni, olyat érdemes venni, ami keskeny és van lábtartója, no meg nem esernyőkocsi(ez utóbbi akkor bajos, ha a tesó kezét fogva akarnád a picit tolni, no meg metrón, mozgólépcsőn).


Ami nekünk bevált a tömegközlekedésben: csatos háti hordozó(könnyű, kényelmes és biztonságos).


Ha sokat vonatoztok, arra érdemes figyelni, hogy a kerekek külső távolsága(1 tengelen levőknél kerekek külső pontjait összekötő egyenes) max.55 cm legyen, mert a kupés és modernebb vasúti kocsikba ez fér el(régebbi Graco, ebből a tour de lux változat és a Cam széles hátul)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook