Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ultrahangos hdegpárásítóknak van-e több fajtája? Kinek, milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? fórum

Ultrahangos hdegpárásítóknak van-e több fajtája? Kinek, milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


18. Icus
2008. dec. 6. 19:00
Most az OBI-ban 4900 vagy 5900Ft (nem tudom már pontosan, az ORION hideg UH párásító!:)
17. Shally
2008. okt. 21. 08:12

Sziasztok!


Szerintetek orrdugulással járó házipor allergiára is jó lehet ez a párásító készülék? Most a fűtési szezonban borzasztóan dugul éjjel az orrom!

16. mtt80 (válaszként erre: 15. - Czfhk)
2007. nov. 9. 18:56
Ez már elfogadhatóbb ár. Most már én is megnézem erre mifelénk mennyiért találok. Köszi a válaszokat!
15. czfhk (válaszként erre: 4. - Mtt80)
2007. nov. 7. 14:12
Mi 9900 ft-ért vettük a Media Markt-ban.
14. Hacika (válaszként erre: 13. - Icus)
2007. nov. 7. 08:39
Már fél éve használjuk.Tettem bele már én is illó-olajat,de ennek van egy külön szivacsa amire lehet csöpögtetni és cserélhető.Gondolom ezért nem büdösödik a miénk.
13. Icus (válaszként erre: 12. - Hacika)
2007. nov. 6. 09:44
Mennyi ideje használjátok? Ebbe lehet tenni illó-olajat? Lehet az a baj, hogy én a hagyományosba tettem és olyan "trutymos" lett a porlasztó része. Azóta vettük észre, hogy büdösödik is.:((
12. Hacika (válaszként erre: 11. - Icus)
2007. nov. 6. 09:27
Szia!Az ultrahangos hidegpárásítóval nincs ilyen gond szerencsére.
11. Icus
2007. nov. 5. 12:27
Nekünk a hagyományos hideg párásító van. Egy idő után sajna bebüdösödik. Olyan "hugy-szag" van tőle a lakásban. Nem tudom miért, hiszen tisztán tartjuk. AZ UH-sal nincs ilyen gondotok?
10. Hacika (válaszként erre: 8. - Mtt80)
2007. nov. 5. 11:35
Hát nem kevés de megérte.Sokszor volt a kisfiam beteg.Férjem asztmás így gondoltam kipróbáljuk.Bevált.Mindenkinek jót tesz.
9. 03755e6896 (válaszként erre: 4. - Mtt80)
2007. nov. 5. 09:03
Szia! Mi tavaly ilyenkor 12000 ft-ért vettük az auchanba.Nem díszlámpást hanem rendes hidegpárásító,de pingvin formájú. Most néztem,már meg lehet venni ugyanezt 10000 alatt.
8. mtt80 (válaszként erre: 5. - Hacika)
2007. nov. 4. 22:59
Köszi, hogy válaszoltál. Az nem kevés! Remélem azért találok olcsóbbat is! Nektek miért volt rá szükség? Sokszor van felsőlégúti megbetegedése a babádnak?
2007. nov. 4. 19:13
Mi ma vettünk egy "macis" ultrahangos készüléket, majd leírom, hogy vált be.
2007. nov. 4. 19:12
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat.
5. Hacika (válaszként erre: 4. - Mtt80)
2007. nov. 4. 17:05
Szia!Én nyáron vettem ultrahangos hidegpárásítót 16000-ért.Akkor nem volt túl nagy a kínálat és ez volt a legolcsóbb.Bár ez babáknak való,pont amire szükségem volt.
2007. nov. 4. 15:03

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy a hidegpárásítók (nem a díszlámpások) kb. milyen árban vannak? Kisfiam sokszor köhög éjszaka, nem tudom, hogy ez használna-e neki?

2007. nov. 4. 13:42

Nekünk hideg-meleg ultrahangos párásítónk van. A csak hidegről nem tudok sokat. Ezen állítható, hogy akarja-e az ember, hogy langyos legyen a gőz, vagy hideg. Nekem nagyon tetszik, hogy télen így állítható úgy, hogy kicsit melegebbnek érződjön a levegő, mint egyébként.


És nem mellékes, hogy azóta a központi fűtéses lakásban éjjelente sem szárad ki a torkom. Csak teregetéssel, stb ezt nem lehet elérni.

2007. nov. 4. 13:37

Szia!


Nekünk is van, mi az Obi-ba vettünk, de most láttam a Tescoban is, ez egy díszlámpa tulajdonkéépen. JÓl néz ki, és nem utolsó szempontból párásító is, desztillált vízzel működik.

Mi egy ismerősömnél láttuk, mert mindig beteg volt a fiúk,és a doki ajánlotta nekik.Nekünk, főleg nyáron, úgy teltek az éjszakák, hogy képes volt akár 30-szor felébredni a kisfiam, mert be volt dugulva az orra, és ekkor gondoltuk, hogy mi is veszünk, és kipróbáljuk.

Azóta nincs bedugult orr, se éjjel, se nappal, és bár mondják, hogy hűti a szobát, nem árt jobban beöltöztetni a babót, nekünk eddig semmi gondunk nem volt.Nem vettem észre, hogy lehűlt volna a szoba. Csak alvások idején használjuk. (Éjszaka végig megy)

2007. nov. 4. 13:27
Ultrahangos hdegpárásítóknak van-e több fajtája? Kinek, milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook