Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónaposan még csak anyatejet eszik. Vélemény? fórum

8 hónaposan még csak anyatejet eszik. Vélemény? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. aug. 31. 15:36
Orvos mit mond, vagy a védőnő? Lehet, el kellene vinni kivizsgálni a kicsit, nincs-e valami emésztőrendszeri betegsége.
2012. aug. 31. 15:36
Nem kell neki. Enyémnek se kellett más a cicin kívül nagyon sokáig. A tejpépet viszont eléggé szerette.
2012. aug. 31. 15:35
Nem próbáltál még saját magad csinálni neki gyümit? Az én kisfiam se a gyümit, se a főzit nem eszi meg, csak ha én kotyvasztom neki :)
2012. aug. 31. 15:31
Már cüvegbe is beletettem a híg főzeléket, a második korty után rájött hogy nem tej és kihányta
2012. aug. 31. 15:30
Mindent próbáltunk már! 5 hónapos kora óta etetném de nem megy. Ha jó napja van max. 3/4 üveggel eszik meg egész nap, ezt is 2 részletben. 1 héten keresztül csinálta, hogy minden délutáni kaját visszahányt, mindet amit megevett, kaja után kb. 5 perccel. Most is csak játszás közben , úgymond figyelemeltereléssel lehet megetetni, de így meg nem akarom, azt akarom hogy tudatában legyen hogy eszik, nem úgy hogy véletlen belecsempészek egy kanállal. Mindegy hogy házi vagy bébiétel semmi se kell. A gyümölcs még jobban is megy de a főzelék.....volt valaki így?
2012. aug. 31. 15:29
Egészségére! Gyümölcs se?
2012. aug. 31. 15:27
8 hónaposan még csak anyatejet eszik. Vélemény?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook