Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 éves kisfiam mostanába szerintem túl sokat foglalkozik a kukijával (játszik vele) ami szerintem még igen korai. Mit tehetek ilyenkor? fórum

5 éves kisfiam mostanába szerintem túl sokat foglalkozik a kukijával (játszik vele) ami szerintem még igen korai. Mit tehetek ilyenkor? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. febr. 20. 12:57
Egyetértek villers-el. Nekem most nyolc éves a kisfiam, ő már előbb "foglalkozott" vele. Annyi, hogy ismerkedik a testével. Nincs semmi probléma. Semmiképpen ne szólj rá, ne akadályozd meg ebben, és ne fejezd ki a rosszallásodat, mert nagyon gátlásos lesz, és bűnös dolognak fogja tartani. Én sem szóltam a kisfiamra, csak akkor, ha pl. nyilvános helyen csinálta. Egyszer előfordult egy vendégségben. Akkor elmagyaráztam neki, hogy vannak dolgok, amik nem tartoznak másra, és mindennek meg van a helye.
2008. febr. 20. 12:53
Teljesen normális, most fedezi fel a testét, valószínűleg jó neki. Majd kinövi, az enyém és ismerőseim is kinőtték. Egyébként én mindig rászóltam, elvettem a kezét, kivéve a fürdőben, vagy ha meztelen volt. Mert végül is neked kell megtanítanod, hogy mi illik és mi nem, és ezt nem lehet elég korán elkezdeni.
2008. febr. 20. 12:51
5 éves kisfiam mostanába szerintem túl sokat foglalkozik a kukijával (játszik vele) ami szerintem még igen korai. Mit tehetek ilyenkor?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook