Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 24 évesen úgy hogy soha sem csókolóztam és kapcsolatom sem volt mi lesz velem? fórum

24 évesen úgy hogy soha sem csókolóztam és kapcsolatom sem volt mi lesz velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. jún. 2. 13:12

24 éves lány vagyok akinek még soha sem volt semmilyen jellegű kapcsolata. Még csak randim sem. Most elkezdtem találkozgatni egy igen nagy tapasztalattal rendelkező sráccal, ő is 24 éves. Egymást követték a randik, míg nem egyiken megcsókolt. Vagyis csak akart de elbénáztam, zavarba jöttem, lefagytam. És elmondtam neki hogy nekem még soha sem volt barátom...Nézett rám nagy szemekkel, majd megint megpróbált megcsókolni de azt is elszúrtam. Életem legcikibb helyzete volt. Utána már többször nem is próbált, csak szájra puszi volt még párszor.


Én nagyon elszégyelltem magam, de azt mondta nincs semmi baj majd "gyakorlunk" legközelebb, meg amúgyis aranyos voltam inkább mint ciki. Aztán 2-szer találkoztunk még, de nem mert megcsókolni, pedig szerettem volna, majd kidobott engem. Én megértem hogy itt vagyok 24 évesen nulla tapasztalattal, és egy férfinak nem kell ilyen csaj, mikor már ki tudja miken átesett, de így mi lesz velem?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook