Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2022-es babák, babavárás, félelmek fórum

2022-es babák, babavárás, félelmek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. okt. 13. 18:21

Szia.


Én 04.16ra vagyok kiírva, most vagyok 13+4napos ,van már egy 10 évesem.

Most kezd talán 1 picit jobb lenni, az elején folyton hánytam, terhességi orrdugulás, székrekedés, kaja undor, étvágytalanság, szóval most ezzel a picivel jól megszenvedtem.

Eddig dolgoztam vendéglátásban de sajnos teljesen a méhszájon tapad a lepény így veszélyeztetett terhesként most itthon vagyok és pihenésre vagyok ítélve.

2021. okt. 13. 14:25
Szia. Én most kezdtem a 7. hetet. A héten megvolt az első uh is 5+5 hetesen. Láttuk már dobogni az icipici szivecsket. Bár még a doktornő azt mondta kicsit lassabb, mint kellene. De mondta, hogy nagyon korán vagyunk még, illetve elég mélyen is tapadt a mi kis tökmagunk, szóval 2 hét múlva megyunk újra megnézni hogy erősödik a kicsi szíve. Ez a 2 hét egy örökkévalóság lesz számomra. Izgulok, hogy minden rendben legyen. Szerintem az egész várandósságom alatt ez lesz amúgy. Mindig van miért izgulni. Te hogy vagy? Hogy viseled az első trimesztert? Milyen tüneteid voltak?
2021. okt. 12. 21:29

Sziasztok, én az első terhességem 12.heteben jarok április vége, május elejére vagyok kiirva, bár a dátum mindig változik..

Ti hogy vagytok? Hogy elitek meg a terhességeteket? Vannak felelmeitek így a várandósság kapcsán.. Hát nekem vannak.. Para mama vok 🙏🤦‍♀️ de a legboldogabb a világon 🙏❤️

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook